در این مقاله قصد داریم قوانین و شرایط اجاره خودرو بدون راننده از خدمات سعادت رنت را برای شما بازگو کنیم.
سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
سعادت رنت یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه اجاره خودرو بدون راننده است که از سال 1392 مشغول به فعالیت است که نمایندگی اصلی در شهر تهران است. سعادت رنت دارای نمایندگان داخلی در شهرهای شیراز، تبریز، مشهد، کیش، کرج و قزوین، نمایندگی های خارجی در شهر های استانبول و دبی است.
این مجموعه با دو دسته خودرو های اقتصادی (پرشیا، سمند، پژو 206 و …) و خودرو های خارجی و لاکچری (پورشه ماکان، توتیتا لندکروز، بی‌ام‌و X3 و …) را با شرایط و قیمت متفاوت دراختیار شما قرار می‌دهد.
سعادت رنت
برای اجاره خودرو بدون راننده تمام مسئولیت ماشین از تاریخ قرارداد به عهده راننده قرار می‌گیرد درنتیجه مجموعه سعادت رنت خواهشمند است به بهترین نحوه امانت دار باشید. که هر خودرو دارای محدودیت کیلومتری در روز است که در صورت عبور از حد مجاز ، فرد ملزم به پرداخت هزینه مازاد است که بسته به خودرو ایرانی و خارجی مبالغ متفاوت است. حداقل زمان اجاره خودرو بدون راننده 3 روز است.
شما پس از تماس با همکاران ما و ارائه اطلاعات و مدارک فوق، برای شما یک قرارداد آماده می‌شود که در زمان تحویل خودرو در دو نسخه با مهر شرکت و امضای شما ثبت خواهد شد. قرارداد اجاره خودرو بدون راننده شامل اطلاعات فردی شما، زمان و محل تحویل و عودت، اطلاعات خودرو مورد نظر است که ابهامی برای مشتریان عزیز وجود نداشته باشد.
برای اجاره خودرو باید مدارک لازم برای کرایه ماشین های بدون راننده به دسته زیر تقسیم می‌شود که پایینتر به صورت کامل هر مورد را توضیح خواهیم داد:
مدارک لازم برای اجاره خودرو اتباع ایرانی
مدارک لازم برای اجاره خودرو اتباع ایرانی مقیم خارج
مدارک لازم برای اجاره خودرو توریست ها
مدارک لازم برای کارمندان دولتی و نظامی
در این مورد فرد باید بالای 20 سال و گواهی نامه معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار زمانی را داشته باشد.
کپی کارت ملی و داشتن گواهی به اشتغال یا محل سکونت موارد بعدی به شمار می آید. (منظور از گواهی شغلی داشتن فیش خقوقی یا جواز کسب، اجاره نامه، اجاره نامه مغازه، نمعرفی نامه شرکت با مهر و امضا و هر چیزی که نشان‌دهنده شغل شما باشد)
راننده موظف است ارائه یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو و همچنین ودیعه نقدی (دیپوزیت) را با توجه به نوع خودرو پرداخت کند که دو هر دو هم‌زمان با عودت خودرو باز گردانده می‌شود.
همانند بالا فرد باید بالای 20 سال باشد و حداقل 6 ماه اعتبار زمانی گواهی نامه فرد باشد.
عکس کارت شناسایی و پاسپورت برای کارشناسان مجموعه ارسال شود.
پرداخت دیپوزیت با توجه به نوع خودرو که هم‌زمان با تحویل توسط شرکت باز گردانده می‌شود.
نکته مهم: در صورت اجاره خودرو های لوکس باید فرد نیاز است که اصل پاسپورت را به مجموعه به صورت امانت ارائه دهد یا دو برابر ودیعه تعیین شده را پرداخت کند اما برای اجاره خودرو های اقتصادی فقط مدارک بالا نیاز است.
شرایط سنی راننده حداقل 20 سال است.
گواهی نامه محل سکونت (فرد می‌تواند 6 ماه از زمان ورود به ایران رانندگی کند)
عکس پاسپورت به کارشناسان مجموعه ارسال شود.
پرداخت دیپوزیت که با نوع خودرو مشخص می‌شود و در زمان عودت به فرد باز گردانده می‌شود.
ارائه کارت شناسایی به کارشناسان مجموعه
ارائه گواهی اشتغال به شغل از محل کار
ارائه چک کارمندی به مبلغ 20% بیشتر از مبلغ روز خودرو
سعادت رنت
ازطریق سایت سعادت رنت یا تماس با مجموعه خودرو مورد نظر را مشخص می‌کنید.
هماهنگی تعداد روز کرایه خودرو، محل تحویل و عودت خودرو با کارشناسان سعادت رنت
در صورت نیاز به تجهیزات باید اعلام کنید. (صندلی کودک، زنجیر چرخ، طرح ترافیک و…)
ارائه مدارک لازم
دریافت پیش فاکتور از سمت مجموعه و تأیید آن
پس از طی مراحل می‌توانید با خیالی آسوده در محل مشخص شده منتظر تحویل خودرو باشید.
در زمان رزرو هیچ هزینه ای نیاز به پرداخت نیست. تمامی هزینه ها در پیش فاکتور با توجه به ماشین انتخابی و تعداد روز مشخص شده و برای شما ارسال می‌شود، لازم است شما زمان تحویل خودرو کل مبلغ را پرداخت کرده و قرارداد را امضا کرده و ماشین را می‌توانید از همکاران سعادت رنت دریافت کنید.
برای تحویل و عودت خودرو می‌توانید از محل شرکت استفاده کنید. در غیر این صورت پرداخت هزینه ترانسفر خودرو و هماهنگی با همکاران مجموعه ماشین را در محل کار یا منزل، فرودگاه و هتل دریافت کنید و عودت دهید.
در اجاره خودرو بدون راننده حداقل زمان اجاره 3 روز است در صورت نیاز به تعداد روز کمتر با مجموعه تماس حاصل کنید.
زمانی که ماشین دراختیار شما قرار می‌گیرد مقداری سوخت دارد که راننده موظف است در زمان عودت به شرکت همان میزان سوخت را باز گرداند.
تمامی خودرو های موجود در سعادت رنت بیمه هستند و در زمان قرارداد به شما برگه بیمه ارائه می‌شود در این پوشش بیمه مسئولیت مالی مشتری در خودرو های اقتصادی 7.000.000 تومان و خودرو های لوکس 15.000.000 تومان است.
در سعادت رنت شما می‌توانید خودرو اجاره ای خود را به دو مدل دیگر به نام بیمه متوسط و بیمه CDW تحت پوشش قرار دهید که در آن‌ها شما با پرداخت مبلغی، مسئولیت مالی را افزایش می دهید و امکانات بیشتری دریافت خواهید کرد در عکس زیر می‌توانید به صورت کامل مشاهده کنید.
سخن پایانی
در این متن بالا با شرایط و مدارک اجاره خودرو بدون راننده در شرکت سعادت رنت آشنا شدید. شرکت سعادت رنت با تیم حرفه ای و با تجربه توانسته با ارائه خودرو های کم کار کرد و تمیز ، رضایت بالایی از مشتریان را به خود اختصاص دهد. شما می‌توانید از خدمات اجاره خودرو با راننده، اجاره ون، اجاره اتوبوس و اجاره ماشین عروس نیز استفاده کنید.
لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.
داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز
کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟
سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.
source

قیمت شینگل
موکت
پارکت

تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari