ثبت‌نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی از فردا (یکشنبه) آغاز می شود و همچنین ششم شهریورماه آخرین مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی و همچنین انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی به پایان می‌رسد.
به گزارش ایرنا، براساس اعلام دانشگاه آزاد تمام پذیرفته شدگان لازم است ازساعت ۱۰صبح فردا (ششم شهریور ماه) تا پایان روز دوشنبه هفتم شهریور ماه جهت ثبت نام بـه سـامانه آموزشیار به آدرس  edu.iau.ac.ir مراجعه کنند. 
راهنمای پذیرفته‌شدگان دوره دکتری تخصصی( PH.D)  با آزمون سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی را اینجا مطالعه کنید
فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی 
همچنین براساس اطلاعیه دانشگاه آزاد مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته در آن دسته از رشته‌های تحصیلی این دانشگاه که پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته نیم سال اول به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است، فردا به پایان می‌رسد.
داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی به نشانی www.azmoon.org  ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط با  تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.
فردا؛ پایان انتخاب رشته متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد 
طبق اعلام دانشگاه آزاد تمامی داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند (به جز رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داورسازی و دامپزشکی) می توانند تا ساعت ۲۴ فردا (یکشنبه) با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org  نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.  
داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یک صد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام کنند.
همچنین داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروه‌های هنر و زبان خارجی شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در میان انتخاب های ۱۰۰گانه خود منظور کنند.
متقاضیان گروه آزمایشی علوم تجربی که در کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند توجه داشته باشند که رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی مراکز دانشگاه‌ آزاد اسلامی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش درج شده است. لذا داوطلبان می توانند کدرشته محل‌های فوق را که مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی است در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش با توجه به اولویت درج کنند.
داوطلبانی که رشته/ محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند، توجه داشته باشند که بیش از ۹۵ درصد رشته/محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org  می‌توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
همچنین داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته / محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
ما را دنبال کنید.
source

شینگل
تولید محتوا
گوگل ادوردز

ورزشی خبری
اقتصادی خبری
سرگرمی خبری
علمی خبری
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari