بسیاری از خانم‌ها به ویژه کسانی که موهای خاکستری و سفید زیادی دارند برای زیباتر کردن موهای خود از رنگ مو استفاده می‌کنند. اما انتخاب رنگ مو کار بسیار دشواری است زیرا برندهای زیادی رنگ مو تولید می‌کنند. یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین برندهای ایرانی تولید کننده رنگ مو برند مارال است. در این مطلب قصد داریم شما را با کاتالوگ رنگ موی این برند آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.
فهرست مطالب
برند مارال، یک برند ایرانی است که در زمینه محصولات آرایشی و مراقبت از مو فعالیت می‌کند. محصولات این برند شامل انواع رنگ مو، پودر دکلره، شامپو، اکسیدان و نرم کننده می‌‌شود. در تهیه و تولید محصولات مارال از تکنولوژی روز دنیا و مواد اولیه با کیفیت استفاده شده است و همین امر باعث بالا رفتن کیفیت و رقابت این برند ایرانی با محصولات برندهای خارجی شده است.
می‌توان گفت برند مارال یکی از معروف‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای رنگ موی ایرانی است زیرا رنگ موهای مارال حاوی روغن هسته انگور و روغن آرگان هستند و علاوه بر تغییر رنگ مو، براقیت موها را هم افزایش می‌دهند.

ویژگی رنگ موی مارال این است که پوشانندگی بسیار بالایی دارد و در ترکیبات آن از آمونیاک بسیار کمی استفاده شده است. تمامی رنگ موهای مارال حاوی موادی مغذی مانند روغن آرگان، روغن بادام شیرین و روغن هسته انگور هستند و از خشک شدن موها جلوگیری می‌کنند. رنگ موی مارال به 23 مجموعه تقسیم می‌شود که در ادامه شما را با آنها آشنا خواهیم کرد.
این مجموعه به دلیل نزدیک بودن به موی طبیعی انسان، این نام را گرفته است. رنگ موی سری طبیعی مارال شامل 12 رنگ متفاوت است. این رنگ‌ها برای افرادی که به رنگ‌های طبیعی و نزدیک به رنگ موی خود علاقه دارند بسیار مناسب است.
این سری از رنگ موهای مارال دارای 4 رنگ است و شباهت زیادی با سری رنگ موهای طبیعی در کاتالوگ رنگ موی مارال دارد با این تفاوت که رنگ موهای سری اکسترا مارال پوشانندگی بهتری نسبت به سری طبیعی دارد. رنگ موهای سری اکسترا مارال به دلیل داشتن قدرت پوشانندگی بالا برای خانم‌هایی که موهای سفید و خاکستری زیادی دارند، بسیار مناسب می‌باشد.
این سری از رنگ موهای برند مارال شامل 10 رنگ متفاوت است. روشن‌ترین رنگ این سری در کاتالوگ رنگ موی مارال، بلوند دودی خیلی خیلی روشن و تیره‌ترین رنگ آن هم مشکی پر کلاغی است. دلیل محبوبیت سری دودی این است که رنگ موهای دودی با هر رنگ پوستی هماهنگ می‌شوند و ظاهر زیبایی به آنها می‌بخشند.
سری زیتونی از کاتالوگ رنگ موی مارال شامل 8 رنگ مختلف است. سری رنگ موی زیتونی از سری رنگ‌های پرطرفدار در میان خانم‌هاست. یکی از دلایل پرطرفدار بودن این سری هماهنگی رنگ‌های آن با هر رنگ پوست به خصوص رنگ پوست گندمی و روشن است.
سری بژ رنگ موی مارال شامل 4 رنگ است که روشن‌ترین آنها در کاتالوگ رنگ موی مارال، بلوند بژ خیلی روشن (۹.۵۱) و تیره‌ترین آنها بلوند بژ تیره (۶.۵۱) است. سری بژ از جمله طیف‌های گرم است و برای هر نوع رنگ پوست مناسب می‌باشد. شماره ۹.۵۱ (بلوند بژ خیلی روشن) پرفروش‌ترین رنگ این سری است.
سری رنگ موهای بلوطی شباهت زیادی با رنگ فندقی دارد. سری بلوطی رنگ موی مارال شامل 3 رنگ می‌شود که پرفروش‌ترین آنها شماره ۴.۰۴ (بلوطی متوسط) است. رنگ‌های این سری تناژ تیره و گرم دارند.
سری قرمز رنگ موی مارال تناژ گرمی دارد و برای رنگ پوست‌های روشن و تیره مناسب می‌باشد. سری قرمز 4 رنگ دارد که روشن‌ترین آن قرمز آتشین (7.66) و تیره‌ترین آن اناری (4.66) می‌باشد و پرفروش‌ترین رنگ این مجموعه رنگ شماره 6.66 (یاقوتی) است.
مجموعه عسلی پرفروش‌ترین مجموعه کاتالوگ رنگ موی مارال است. دلیل محبوبیت این مجموعه این است که رنگ‌های سری عسلی، هم برای خانم‌های جوان و هم برای خانم‌های مسن مناسب است. مجموعه عسلی شامل 4 رنگ است که روشن‌ترین آن شیر عسلی (۹.۵۷) و تیره‌ترین آن بلوند عسلی تیره (6.57) است. سری عسلی مارال برای پوست‌های روشن بسیار مناسب است.
سری نسکافه‌ای رنگ موی مارال از سری رنگ‌های پرطرفدار این برند است که شامل 4 طیف بسیار زیبا می‌باشد. پرفروش‌ترین رنگ این مجموعه، ۸.۸۵ (شیر نسکافه‌ای) است که روشن‌ترین رنگ این مجموعه است. رنگ موهای نسکافه‌ای برای هر رنگ پوست و چشمی مناسب می‌باشد.
رنگ موهای سری طلایی معمولاً با همه رنگ پوست‌ها سازگاری دارد. سری طلایی طرفدارهای زیادی دارد. یکی از دلایل محبوبیت این مجموعه این است که رنگ موی طلایی، چهره را روشن‌تر و بازتر نشان می‌دهد. مجوعه طلایی مارال شامل ۴ طیف رنگی است که پرفروش‌ترین آن رنگ ۷.۵ (بلوند طلایی متوسط) و ۸.۵ (بلوند طلایی روشن) است.
مجموعه تنباکویی شامل 3 طیف رنگ بسیار زیبا است و یکی از پرطرفدارترین سری رنگ‌های این برند است. این مجموعه طبع گرمی دارد و با همه پوست‌ها مناسب است.
مجموعه کاپوچینو رنگ موی مارال شامل 2 رنگ بسیار زیبا است. از ویژگی‌های این مجموعه رنگ این است که این رنگ موها با همه رنگ پوست‌ها سازگار است و گرمای خاصی به صورت می‌بخشد. پرفروش‌ترین رنگ این مجموعه رنگ ۸.۷۸ (بلوند کاپوچینو) است.
رنگ‌های مجموعه قهوه بسیار نزدیک به مجموعه کاپوچینو می‌باشد. مجموعه قهوه شامل دو رنگ بسیار خاص با نام‌های قهوه آلامید و قهوه تلخ می‌باشد.
مجموعه مسی شامل سه رنگ بسیار جذاب و خاص است که روشن‌ترین آن‌ها بلوند مسی متوسط (7.7) و تیره‌ترین آن‌ها قهوه‌ای مسی متوسط (4.7) است. این مجموعه برای افرادی که پوست روشن و چشم‌های قهوه‌ای دارند، انتخاب مناسبی است. رنگ‌های مجموعه مسی به دلیل گرمایی که دارند، انتخابی مناسب برای فصل‌های سرد سال می‌باشند. پرفروش‌ترین رنگ این مجموعه ۶.۷ (مسی تیره) است.
مجموعه شکلاتی مارال شامل 4 رنگ بسیار جذاب می‌باشد که هم برای خانم‌های جوان و هم برای خانم‌های مسن، بسیار مناسب می‌باشد. یکی از ویژگی‌های این مجموعه این است که رنگ‌های آن بسیار گرم می‌باشند و به صورت گرما و زیبایی فراوانی می‌بخشند. رنگ‌های ۶.۸ (بلوند شکلاتی تیره) و ۸.۸ (شیر شکلاتی) پرفروش‌ترین رنگ‌های مجموعه شکلاتی هستند.
یکی از نکاتی که در مورد این رنگ‌ها باید در نظر گرفت این است که رنگ‌هایی که تن قرمز دارند ماندگاری کمتری نسبت به رنگ‌های دیگر دارند.
این مجموعه شامل 4 رنگ می‌باشد که روشن‌ترین آن‌ها در کاتالوگ رنگ موی مارال، شرابی روشن و تیره‌ترین آن‌ها بادمجانی است. رنگ‌های مجموعه شرابی برای خانم‌های مسن توصیه نمی‌شود، زیرا این رنگ‌ها سن را بالا می‌برند. رنگ‌های این مجموعه با تمامی پوست‌ها سازگاری دارند اما برای افرادی که پوست روشنی دارند، رنگ‌های این مجموعه بیشتر توصیه می‌شود.
مجموعه ماهاگونی مارال شامل 3 بسیار زیبا است. ماهاگونی ترکیبی از قرمز و قهوه‌ای است که جلوه خاصی به موهای شما می‌بخشد. پرفروش‌ترین رنگ این مجموعه ۶.۶۸ (ماهاگونی شرابی) است.
مجموعه کاراملی مارال شامل دو رنگ بسیار زیبا است. رنگ کاراملی (8.08) رنگروشن و رنگ قهوه‌ای تافی (5.08) رنگ تیره این مجموعه است. نکته‌ای که باید در مورد رنگ‌های مجموعه کاراملی در نظر بگیرید این است که این رنگ‌ها به پایه دکلره بالایی نیاز دارند.
این مجموعه شامل 2 رنگ بسیار زیبا است که می‌تواند افراد مختلف، با سلیقه‌های مختلف را به خود جذب کند. از آن جایی که رنگ‌های مجموعه شنی سن خانم‌ها را پایین می‌آورد، رنگ‌های این مجموعه هم برای خانم‌های جوان و هم برای خانم‌های مسن توصیه می‌شود.
مجموعه الگانس مارال شامل 4 رنگ گرم است که روشن‌ترین آن‌ها کاهی و تیره‌ترین آن‌ها دارچینی است. پرفروش‌ترین رنگ‌های این مجموعه، ۸.۳۱ (کاهی) و ۷.۵۴ (هاوانا) می‌باشد. رنگ‌های مجموعه الگانس پوشش دهی بسیار بالایی دارند و برای افرادی که موهای خاکستری و سفید دارند بسیار مناسب هستند.
مجموعه هایلایت مارال شامل 8 رنگ بسیار خاص است. پرفروش‌ترین رنگ‌های این مجموعه رنگ‌های ۱۲.۵۲ (یاسی) و ۱۲.۵۶ (مرواریدی استرالیایی) هستند. رنگ‌های هایلایت شباهت زیادی با رنگ‌های فانتزی دارند با این تفاوت که رنگ‌های هایلایت ماندگاری بیشتری نسبت به رنگ‌های فانتزی دارند. یکی از نکاتی که باید در مورد رنگ‌های مجموعه هایلایت مارال در نظر بگیرید این است که این رنگ‌ها نسبت به رنگ موهای دیگر کمی سخت‌تر اجرا می‌شوند و احتیاج به پایه دکلره قوی‌تری دارند.
واریاسیون، رنگ موی غلیظی است که برای از بین بردن رگه‌های بوجود آمده در اثر رنگ کردن و یا ایجاد سایه در موها از آن استفاده می‌شود. مجموعه واریاسیون‌های کاتالوگ رنگ موی مارال شامل 8 رنگ متفاوت است. این واریاسیون‌ها حاوی نرم کننده و ویتامین هستند و سایه‌های رنگ مو را به راحتی از بین می‌برند.
رنگ‌های شاد و جذاب مجموعه فانتزی مارال، زیبایی را به موهای شما هدیه می‌کنند. این مجموعه شامل 4 رنگ بسیار زیبا است و رنگ آبی پرفروش‌ترین رنگ این مجموعه می‌باشد. تفاوت رنگ موهای سری فانتزی با رنگ موهای دیگر کاتالوگ رنگ موی مارال این است که رنگ‌های مجموعه فانتزی سریع‌تر از رنگ‌های دیگر از روی موها پاک می‌شوند.
رنگ موی مارال یکی از پرفروش‌ترین و با کیفیت‌ترین رنگ موهای ایرانی است که می‌تواند با برندهای خارجی رقابت کند. در ترکیبات رنگ موهای این برند از روغن آرگان، روغن بادام شیرین و روغن هسته انگور استفاده شده است که خاصیت نرم کنندگی دارند و از وز شدن موها جلوگیری می‌کنند. کاتالوگ رنگ موی مارال، رنگ‌های متنوعی دارد که تمام سلیقه‌ها را در بر می‌گیرد. برای خرید محصولات برند مارال می‌توانید به فروشگاه اینترنتی مو تن رو مراجعه کنید.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 1395–1399
وب سایت ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. اطلاعات بیشتر در مورد: خط مشی کوکی

source

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *