سمنان- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی کامران قدس را به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سمنان منصوب و از خدمات نوید دانایی تقدیر کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، بهرام عین الهی وزیر بهداشت کابینه سیزدهم طی حکمی کامران قدس را به عنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی سمنان منصوب و از خدمات نوید دانایی که سال‌ها در این پست حضور داشت، تقدیر به عمل آورد. به نظر می‌رسد این انتصاب بلافاصله بعد از سفر هیئت دولت و وزیر بهداشت به استان سمنان و رصد مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان صورت گرفته است.
در این سفر مشکلات بهداشت و درمان به خصوص در دامغان سبب شد تا حساسیت‌های بسیاری در حوزه بهداشت و درمان استان سمنان پدید بیاید حتی تصاویر اعتراض مردم دامغان در دنیا بازتاب داشت. به نظر می‌رسد که این انتصاب با مسائل اخیر بی ارتباط نبوده باشد.
تلاش برای مقابله با بیماری کرونا همچنین اجرای چندین طرح از جمله بیمارستان مهدی شهر، بخش درمان، سوختگی و… از جمله اقدامات خوب دانایی در سمت ریاست دانشگاه علوم پزشکی سمنان بوده است.
توسعه عادلانه خدمات و اعتبارات، کرونا، واکسیناسیون، پروژه‌های نیمه تمام و کمبود اعتبارات و… از جمله مهمترین چالش‌های پیش روی قدس محسوب می‌شود. قدس، جراح و متخصص قلب و عروق بوده که دارای درجه دانشیاری در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان است.
در حکم انتصاب قدس کلماتی مانند فساد ستیزی، عدالت محوری و استفاده از نیروهای متخصص به کار برده شده که به نظر می‌رسد رسالت‌های وزارت بهداشت کابینه سیزدهم نیز محسوب می‌شود.
استان سمنان دارای دو دانشگاه علوم پزشکی در سمنان و شاهرود است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source
پوشش سقف

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *