بهترین ماسک برای جوش های صورت
در یک ماه مانده به عید نوروز شما می‌توانید با محصولات خانگی از شر آکنه و زخم‌های آن خلاص شوید.
همانطور که می‌دانید محصولات مختلفی در بازار وجود دارد که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. اما هیچ ماده یا محصولی به اندازه مواد طبیعی برای بدن سالم و بی ضرر نیست.
در این مقاله همراه ما باشید تا با هم این ماسک‌ها را مرور کنیم.
هر چقدر پوست شما تمیز تر باشد احتمال آکنه زدن نیز کمتر می‌شود. با لایه برداری می‌توانید جریان خون به پوست را بهبود ببخشید و در نهایت جای زخم آکنه را نیز درمان کنید.
سفیده تخم مرغ را با آب لیمو ترکیب کنید و به آرامی خاک رس را به آن بیفزایید. در نهایت روغن درخت چای را به ترکیب اضافه کنید. سعی کنید این ترکیب را با دقت روی ناحیه مورد نظر بگذارید.
مراقب چشمان خود باشید. اجازه دهید ترکیب به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست بماند و سپس با آب ولرم آن را بشویید. بعد از شستن از یک مرطوب کننده استفاده کنید. از این ترکیب می‌توانید هفته ای یکبار استفاده کنید.
این ترکیب به سرعت جای زخم حاصل از آکنه را خوب می‌کند.
سفیده تخم مرغ را در یک ظرف بشکنید و به آرامی عسل گرم و اسانس را به آن اضافه کنید. این ترکیب را با دقت روی ناحیه مورد نظر بزنید و اجازه دهید به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست باقی بماند. سپس با آب ولرم بشویید. از این ترکیب می‌توانید یک بار در هفته استفاده کنید.
این ماسک از فعالیت باکتری‌ها در آکنه جلوگیری می‌کند.
تمامی مواد را با هم ترکیب کنید تا خمیر نرمی حاصل شود. این ترکیب را روی ناحیه مورد نظر قرار دهید و به مدت ۱۵ دقیقه صبر کنید. سپس با آب سرد بشویید و مرطوب کننده را بر روی پوست خود اعمال نمایید. از این ترکیب می‌توانید هفته ای یک الی دو بار استفاده کنید.
این ترکیب خاصیت آنتی باکتریایی دارد و برای درمان آکنه مناسب است.
تمامی مواد را با هم ترکیب کنید تا خمیر نرمی حاصل شود. این ترکیب را روی پوست خود قرار دهید و اجازه دهید ۱۵ دقیقه باقی بماند. سپس با آب سرد بشویید.
این ترکیب می‌تواند آکنه را درمان کند و باعث تقویت پوست خواهد شد.
تمامی مواد را با هم ترکیب کنید تا خمیر نرمی حاصل شوذو این ترکیب را بر روی پوست قرار دهید و اجازه دهید ۲۰ دقیقه باقی بماند سپس با آب ولرم بشویید.از این ماسک می‌توانید هفته‌ای یکبار استفاده کنید.
این ترکیب، چربی پوست را تنظیم می‌کند و باعث درمان آکنه می‌گردد.
زردآلو را داخل میکسر بریزید و خوب ترکیب کنید. سپس ماست و خاک رس را اضافه نمایید. این ترکیب را با دقت روی پوست قرار دهید. بعد از ۲۰ دقیقه با آب ولرم بشویید.
این ترکیب می‌تواند آکنه را درمان کند و باعث نرم شدن پوست گردد.
تمامی مواد را با هم ترکیب کنید وبه آرامی روی پوست بگذارید. اجازه دهید این ترکیب به مدت ۱۵ دقیقه روی پوست بماند. سپس با آب سرد بشویید. شما می‌توانید از این ماسک هفته ای یکبار استفاده کنید.
این ماسک برای تغذیه پوست و مبارزه با باکتری‌ها بسیار مفید است.
سیب را بجوشانید و بعد از سرد شدن داخل غذاساز پوره کنید. یک قاشق غذاخوری پوره سیب را به ماست و مخمر اضافه کنید. این ترکیب را روی صورت قرار دهید و اجازه دهید به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست باقی بماند.سپس با آب ولرم بشویید.
این ماسک از پیشرفت عفونت جلوگیری کرده و باعث درمان آن می‌شود.
تمامی مواد را با هم ترکیب کرده و روی پوست بگذارید. اجازه دهید به مدت ۱۵ دقیقه روی پوست بماند. سپس با آب ولرم بشویید.
این ترکیب می‌تواند التهاب، تورم و قرمزی حاصل از آکنه را برطرف کند.
تمامی مواد را ترکیب کنید و روی پوست بگذارید. بعد از ۲۰ دقیقه با آب ولرم بشویید.
این ماسک باعث درمان آکنه و زخم‌های حاصل از آن می‌شود و پوست را نرم و درخشان می‌سازد.
مواد را باهم ترکیب کنید و روی پوست بگذارید. بعد از ۲۰ دقیقه با آب ولرم بشویید.
مصرف آب آلوئه ورا به طور منظم می‌تواند به شما کمک کند پوستی عاری از آکنه و درخشان داشته باشید. این نوشیدنی مزایای دیگری نیز برای سلامتی دارد.

source
پوشش سقف

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *