ایالت "اوبراسترایش" در شمال اتریش در صورت موافقت دولت فدرال از روز دوشنبه محدودیت های کرونایی بیشتری را برای افراد واکسینه نشده اعمال خواهد کرد.
به گزارش ایسنا، ایالت اوبراسترایش در اتریش که با آلمان و جمهوری چک هم مرز بوده و ۱.۵ میلیون نفر جمعیت دارد، بالاترین آمار موارد ابتلا به کووید۱۹ و کمترین میزان واکسیناسیون را در این کشور دارد.
بر اساس آمارهای رسمی، در ۲۴ ساعت گذشته اتریش ۱۱ هزار و ۹۷۵ مورد ابتلا به کووید۱۹ را به ثبت رسانده که این آمار، رکوردی برای موارد ابتلا به این بیماری محسوب می شود. مقامات بهداشتی اتریش نیز نسبت به افزایش موارد ابتلا به این بیماری هشدار داده اند.
اتریش پیش از این قانون منع ورود افراد واکسینه نشده به رستوران ها، سینماها، تله های اسکی و آرایشگاه ها را اعمال کرده بود با این حال این محدودیت ها در ایالت اوبراسترایش بیشتر خواهد بود به طوری که این ایالت برای افراد واکسینه نشده قرنطینه را در نظر دارد.
به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری بی بی سی، به گفته صدراعظم اتریش، افراد واکسینه نشده به غیر از موارد ضروری از جمله رفتن به محل کار، خرید مواد غذایی و ورزش کردن نمی توانند از منازلشان خارج شوند.
انتهای پیام

source

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *