فراخوان مقاله برای چهارمین کنگره جراحی‌های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز، همچنین نخستین فستیوال فیلم‌های لاپاراسکوپی و اندومتریوز تا اول آذر ۱۴۰۰ تمدید شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، نظر به استقبال صورت پذیرفته در ارسال مقاله و فیلم به دبیرخانه چهارمین کنگره جراحی‌های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز و فستیوال فیلم‌های لاپاراسکوپی و اندومتریوز، دبیرخانه این کنگره فرصت دریافت این مقالات را تا ابتدای آذر ۱۴۰۰ تمدید کرد.
لازم به ذکر است این کنگره که در تاریخ‌های هفتم، هشتم، چهاردهم و پانزدهم بهمن ۱۴۰۰ برگزار می‌شود، با استقبال قابل توجهی از سوی متخصصین و محققین داخل و خارج کشور مواجه شد و مراکز مختلف دانشگاهی و انجمن‌های مختلف علمی و تخصصی داخل و خارج از کشور نسبت به همکاری در آن ابراز تمایل نمودند.
از جمله عناوین مورد بحث در این کنگره می‌توان به سرفصل‌های اندومتریوز اپیدمیولوژی ژنتیک اپی ژنتیک، اندومتریوز و درمان جراحی، باروری و حفظ باروری در اندومتریوز، لاپاراسکوپیک هیسترکتومی، آناتومی در جراحی لاپاراسکوپی، کیفیت زندگی در بیماران آندومتریوز و غیره اشاره نمود.
علاقه مندان می‌توانند مقاله‌های خود را تا ابتدای آذر ۱۴۰۰ به دبیرخانه چهارمین کنگره جراحی‌های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز به نشانی تهران بزرگراه شهید چمران اوین دانشگاه شهید بهشتی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی ابن سینا، ارسال کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source
پوشش سقف

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *