بر خلاف شایعاتی که تا پیش از این راجع به تخت بودن نمایشگر گلکسی اس 24 اولترا وجود داشت، ظاهرا نمایشگر این گوشی در دو طرف خود انحنای بسیار کمی خواهد داشت.

سامسونگ هر ساله سری پرچمدار خود یعنی گلکسی اس را روانه بازار می‌کند. گوشی‌های با پسوند اولترا بزرگترین عضو این خانواده و یکی از مهم‌ترین گوشی‌های اندرویدی به حساب می‌آیند که همواره با رقیب آمریکایی خود یعنی آیفون پرو مکس مقایسه می‌شود. هم‌اکنون در فاصله چند ماه با معرفی پرچمدار آینده سامسونگ یعنی گلکسی اس 24 اولترا بازار شایعات و اخبار لو رفته حسابی داغ شده است. هفته گذشته عکس‌هایی منتشر شد که ادعا می‌شد متعلق به گوشی گلکسی اس 24 اولترا است. اگر این ادعا درست باشد شاهد تغییر بزرگی در طراحی پرچمدار مورد انتظار سامسونگ خواهیم بود.


ادامه مطلب در ادامه 

بیشتر بخوانید:


نمایشگر گلکسی اس 24 اولترا کمی منحنی خواهد بود

یکی از قوی‌ترین شایعاتی که حول گوشی پرچمدار آینده سامسونگ وجود دارد این است که نمایشگر گلکسی اس 24 اولترا همانند دیگر گوشی‌های سری اس سامسونگ به شکل تخت خواهد بود و دیگر خبری از نمایشگر منحنی در این گوشی نیست. عکسی که ادعا می‌شود مربوط به گلکسی S24 Ultra است نیز تا حدی این ادعا را تائید. اما با این وجود، شایعات دیگری در X جریان دارد که در آنها ادعا می‌شود که نمایشگر S24 اولترا تماما تخت نخواهد بود و در دو طرف آن انحنای کمی به اندازه 0.3 تا 0.4 میلی متری وجود خواهد داشت. شاید این مقدار ناچیز به‌نظر برسد و حتی در نگاه اول به چشم نیاید اما باز هم حس یک نمایشگر منحنی را به کاربران القا می‌کند.

نمایشگر گلکسی اس 24 اولترا
نمایشگر گلکسی اس 24 اولترا

همچنین گفته شده که حاشیه‌های نمایشگر گلکسی اس 24 اولترا در چپ و راست بدون تغییر، و در چپ و راست به یک اندازه و تقریبا نصف گلکسی S23 Ultra خواهد بود. اگر این ادعا درست باشد گوشی اس 24 اولترا ظاهر مدرن‌تری به خود می‌گیرد و بیش از پیش به یک گوشی با پنل جلویی تمام صفحه شبیه می‌شود.

اما تمام این مطالب صرفا شایعاتی راجع به این گوشی بوده و تا زمان مشاهده رندر‌های رسمی نمی‌توان درستی آنها را رد یا تائید کرد. البته طبق تجربه‌های گذشته معمولا تا پیش از معرفی رسمی، مشخصات گوشی گلکسی S24 Ultra افشا می‌شود و به‌زودی شاهد درز اطلاعات بیشتری از نمایشگر گلکسی اس 24 اولترا و دیگر مشخصات این گوشی خواهیم بود.

انتظار می‌رود گوشی گلکسی S24 اولترا و سایر گوشی‌های سری اس سامسونگ در رویداد Unpacked این شرکت در تاریخ 17 ژانویه 2024 (27 دی) در سن خوزه کالیفرنیا معرفی شوند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی ظاهر جدید و نمایشگر گلکسی اس 24 اولترا چه بود؟ لطفا دیدگاه خود را در بخش کامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

source

توسط