باید اعتراف کرد که امروزه بازی‌های موبایلی تجربه‌ای بی‌نظیر هستند. اما بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که به سراغ یک بازی آرامش‌بخش بروند. عنوانی که بتواند آن‌ها را تا مدت‌ها سرگرم کند و به گیمرها اجازه دهد که برای چندساعتی هم که شده، بی‌پروا مهمان تجربه یک بازی جذاب باشند. استودیوی Runaway دقیقا یکی از بازی‌سازهایی است که به سراغ این سبک از بازی‌ها رفته است. یک استودیوی نیوزلندی که سابقه ساخت بازی‌های جذابی را در کارنامه‌اش دارد و عنوانی موبایلی Flutter: Starlight نیز یکی از جذاب‌ترین عناوین موبایلی آن‌هاست.

Flutter: Starlight در سال ۲۰۱۶ تحت عنوان یک بازی مستقل معرفی شد. یک بازی کژوال با المان‌های استراتژیک که ابدا خودش را جدی نمی‌گرفت. Flutter: Starlight دروازه‌ای فراموش‌نشدنی به دنیای بازی‌های آرامش‌بخش موبایلی بود. جایی که شما می‌توانستید بدون در نظر گرفتن محدودیت‌ها، تجربه‌ای جذاب از این بازی موبایلی داشته باشید. Flutter: Starlight برخلاف بسیاری از بازی‌های موبایلی سعی نمی‌کرد تا پیچیده باشد. همه‌چیز در دنیای این بازی موبایلی خلاصه و ساده شده بود تا شما تجربه‌ای جذاب از دنیای این بازی‌ها داشته باشید.

همچنین داستان این بازی موبایلی ساده بود؛ اما این باعث نمی‌شد تا شما از تجربه این بازی دلسرد شوید. قرار نیست بازی موبایلی Flutter: Starlight صرفا بخاطر داستانش شناخته شود. درواقع این گیم‌پلی بازی بود که برای استودیوی Runaway اولویت داشت. اما با این‌حال حضور داستانی هرچند سطحی در دنیای Flutter: Starlight؛ سبب شده است تا گیمرها بهانه خوبی برای دنبال کردن گیم‌پلی این بازی جذاب داشته باشند. Flutter: Starlight از شما می‌خواست که به عنوان نیرویی ماورائی؛ پرورش و ترتبیت گونه‌های مختلفی از پروانه‌ها را بر عهده بگیرید.


مطلب پیشنهادی:طرفدار دنیای باب اسفنجی هستید؟ این بازی موبایلی گزینه خوبی برای شماستBattle for Bikini Bottom یک بازی باکیفیت کنسولی برای موبایل است
طرفدار دنیای باب اسفنجی هستید؟ این بازی موبایلی گزینه خوبی برای شماست

همانطور که پیش‌تر نیز درباره آن صحبت کردیم؛ گیم‌پلی این بازی موبایلی ساده و دوست داشتنی بود. شما با یک عنوان کژوال – استراتژیک رو به رو می‌شدید که در آن باید مدیریت یک کلونی پروانه‌ها را برعهده می‌گرفتید. Flutter: Starlight جزئیات بسیار زیادی نیز داشت. جزئیاتی که تجربه این بازی را خاص می‌کردند و به شما اجازه می‌دادند تا با یک بازی دوست داشتنی رو به رو شوید. استودیوی بازی‌سازی Runaway به خوبی توانسته بود تا مفهوم یک بازی آرامش‌بخش را در Flutter: Starlight پیاده کند.

source

توسط