کد خبر : 1980721 |
27 آبان 1402 ساعت 12:51 |
28K بازدید |

36
دیدگاه


پدر لوئیس دیاز، ستاره کلمبیایی لیورپول، فاش کرد که این بازیکن از کودکی طرفدار بارسلونا بوده است.

راز ستاره لیورپول فاش شد: منتظر بارسلوناست!

به گزارش “ورزش سه”، دیاز در چند هفته اخیر روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته اما حالا در بهترین شرایط ممکن قرار گرفته است.

این ستاره کلمبیایی پس از ربوده شدن پدرش به دست آدم‌ربایان در کلمبیا در تمرینات و دیدارهای لیورپول حضور نداشت، اما پس از آن زمانی که برای این تیم به میدان رفت موفق شد برای آنها گلزنی کند و چند روز بعد پدرش هم آزاد شد. 

او در وقفه دیدارهای ملی ماه نوامبر برای پیوستن به اردوی تیم ملی کلمبیا به این کشور سفر کرد و برای اولین بار پس از این اتفاق با پدرش هم دیدار کرد و موفق شد دو گل این تیم در جریان پیروزی برابر تیم ملی برزیل در دیداری تاریخی را به ثمر برساند.

1955188

حالا پدر این بازیکن اظهارات جالبی را درباره علاقه او به بارسلونا مطرح کرده که توجه بسیاری را جلب کرده است. او در این باره گفت: «لوئیس دیاز هوادار وفادار و قدیمی بارسلوناست. پیوستن به این باشگاه یکی از رویاهای او بوده است.

ارتباط با بارسلونا؟ او چیزی در این باره به من نگفته است. اما او علاقه زیادی به این تیم دارد و رویایش این است که روزی بازیکن بازیکن بارسلونا باشد. اگر چنین فرصتی به وجود بیاید، لوئیس بدون شک و بدون هیچ مشکلی به بارسلونا خواهد پیوست.»

source

source

source

توسط