به تازگی مدیر بخش فیلم سرویس آنلاین نتفلیکس به صحبت درباره وضعیت فیلم Extraction 3 پرداخته است.

در اوایل سال جاری میلادی و در رویداد طرفدارای TUDUM سرویس آنلاین نتفلیکس، ستاره فیلم‌های «استخراج» یعنی کریس همسورث و کارگردان سم هارگریو اعلام کردند که فیلم «استخراج ۳» در دست توسعه قرار داد. با این حال، از آن زمان اتفاقات متعددی رخ داده که از جمله آن‌ها می‌توان به اعتصابات نویسندگان و بازیگران اشاره کرد.

حالا در مصاحبه‌ای تازه با مدیر بخش فیلم سرویس آنلاین نتفلیکس یعنی اسکات استوبر، وی از وضعیت این مجموعه و فیلم جدید آن گفته است. وی اظهار داشته که نتفلیکس در کنار طرفداران مشتاق تماشای ماجراجویی دیگری از تایلر ریک است ولی آن‌ها متوجه هستند که نباید در این باره عجله کنند.

فیلم Extraction 2
فیلم Extraction 2

در فیلم «استخراج ۲» به حضور ادریس البا در این مجموعه اشاره شده بود و از همین رو، هیجان برای فیلم سوم این فرنچایز بسیار زیاد است. اسکات استوبر اظهار داشته:

باید مسیر درست را برای این مجموعه پیدا کرد. فیلم دوم به این دلیل اثر خوب و موفقی بود که احساسی و پیچیده بود. همین نیز من را به یاد فیلم‌های Bourne می‌اندازد. در فیلم‎‌های «بورن»، تونی گیلروی توانست در ساخت فیلم کار بسیار خوبی انجام بدهد و آن را احساسی کرده بود.

آوردن ادریس البا به این مجموعه راه بسیار خوب و مهیجی برای ارتقا این فرنچایز بود. در حال حاضر ما منتظر فیلم‌نامه هستیم و سخت تلاش می‌کنیم تا بتوانیم فیلم سوم را همانند فیلم قبلی این مجموعه جذاب و مهیج بسازیم.

اسکات استوبر همچنین تأیید کرده که اعتصابات نویسندگان باعث وقفه در نگارش فیلم‌نامه این فیلم شده و به همین خاطر نیز هنوز این اثر در تقویم پخش سرویس آنلاین نتفلیکس قرار نگرفته است. در حال حاضر تاریخ دقیقی برای تولید یا پخش این فیلم اعلام نشده است.

منبع: collider

source

توسط