عملکرد بازیکنان بارسلونا در بازی با رئال سوسیداد برای ژاوی پذیرفتنی نیست.

طرفداری | بارسلونا در دیداری از هفته دوازدهم لالیگای اسپانیا با نتیجه 1-0 رئال سوسیداد را شکست داد. بلوگرانا در این مسابقه عملکرد ضعیفی از خود ارائه داد؛ اما در نهایت به لطف درخشش دو ستاره به نام های مارک آندره تراشتگن و رونالد آرائوخو، در آخرین ثانیه ها به یک پیروزی شیرین در خانه سوسیداد رسید. ژاوی در کنفرانس خبری پس از بازی بشدت از نمایش تیمش انتقاد کرد و اذعان داشت این گونه بازی کردن بارسلونا را در لیگ قهرمانان اروپا به جایی نمی رساند. صحبت های سرمربی بارسا را در ادامه می خوانید. در خصوص بازی و عملکرد تیم

در این بازی رنج زیادی کشیدیم؛ راحت نبودیم و موقعیت های کمی ایجاد کردیم. این یک پیروزی بسیار مهم برای ما بود و 3 امتیاز طلایی بدست آوردیم. در 10 دقیقه پایانی وقتی رئال سوسیداد خسته شده بود، بازی برای ما باز شد و از آخرین فرصت استفاده کردیم.

احساسم به این بازی دقیقاً متضاد با هفته پیش (ال کلاسیکو) است. هفته پیش خیلی خوب بازی کردیم، اما نبردیم. امشب بد بودیم ولی به پیروزی رسیدیم. باید واقع بین باشیم؛ ما خوب نبودیم و لیاقت برد را نداشتیم.

 ما نباید این گونه فوتبال بازی کنیم. بدون شور و اشتیاق این مسابقه را پشت سر گذاشتیم. اگر در لیگ قهرمانان این گونه بازی کنیم، به جایی نمی رسیم و نمی توانیم با دیگر تیم ها رقابت کنیم. عملکرد تیم در نیمه اول کاملاً غیر قابل قبول است. من خیلی ناامید هستم؛ این راهی که ما در پیش گرفته ایم درست نیست.

به نظر می رسد ال کلاسیکو بیش از آن چه فکر می کردم روی ما تأثیر گذاشته است. عملکرد تیم در نیمه اول، خصوصاً 25 دقیقه ابتدایی کاملاً غیر قابل قبول است. ما حتماً باید از خودمان انتقاد کنیم. در خصوص بازگشت پدری به میادین 

بازگشت پدری چهره دیگری از بارسلونا را در بازی های آینده به نمایش خواهد گذاشت. بابت برگشتن او خوشحالیم. پدری امشب در دقایق کمی هم که نصیبش شد موثر بود. در خصوص عملکرد خوب رئال سوسیداد 

لیاقت رئال سوسیداد خیلی بیش تر از این هاست. امروز یک تیم بسیار خوب را شکست دادیم. نمی خواستیم این گونه به برد برسیم. در حال پیروزی بسیار مهمی بود. در این ورزشگاه تیم های خیلی کمی در این فصل به پیروزی رسیده اند.

رئال سوسیداد یک تیم شگفت انگیز است. آلگوسیل مربی بسیار خوبی است.  چرا لواندوفسکی تعویض شد؟ 

لواندوفسکی به تازگی از مصدومیت بازگشته و برای او سخت است که 100 درصد آمادگی اش را حفظ کند. ما باید مصدومیت ها و تعویض ها را به خوبی مدیریت کنیم.  در مورد تاکه فوسا کوبو 

تاکه فوسا کوبو یک بازیکن کلاس جهانی است؛ او با توپ و بدون توپ عالی کار می کند.  جریان آن کاغذی که به اینیگو مارتینز دادید چه بود؟

آن یادداشت کوچک برای اینیگو یک دستور تاکتیکی بود؛ وقتی چندین بازیکن تعویض می شوند ممکن است برای دیگر نفرات تیم سردرگمی ایجاد شود.  صحبت های ایلکای گوندوعان پس از باخت در ال کلاسیکو؟ 

 دیگر چیزی ندارم که درباره صحبت های گوندوعان بگویم؛ انقدر از من نپرسید. هفته گذشته به اندازه کافی صحبت کردم.

source

توسط