مرسدس آ‌ام‌گ جی‌تی جی‌تی2 پرو جایگزین دیگری برای دوستداران حوزه اتومبیلرانی معرفی شد.

به گزارش مجله ماشین، مرسدس آ‌ام‌گ جی‌تی جی‌تی۲ برای ارائه تجربه‌ای فراتر از رویاهای علاقه‌مندان به خودروهای پر سرعت در پیست وارد شده است.

این وسیله نقلیه نه تنها برای کسانی که می خواهند مسابقه دهند، بلکه برای ربودن قلب علاقه مندان به خودروهای اسپرت طراحی شده است. قیمت‌ها از ۵۰۹۵۴۵ دلار (۴۷۹۰۰۰ یورو) شروع می شود و گزینه ای عالی برای کسانی است که به دنبال عملکرد بالا در پیست هستند.

مرسدس آ‌ام‌گ جی‌تی جی‌تی2 پرو
کابین مرسدس آ‌ام‌گ جی‌تی جی‌تی۲ پرو

مشخصات فنی مرسدس آ‌ام‌گ جی‌تی جی‌تی۲

مرسدس آ‌ام‌گ جی‌تی جی‌تی۲ بر اساس مدل فعلی مرسدس-AMG GT2 ساخته شده است، اما به نوآوری های مهمی مجهز شده است. موتور ۴.۰ لیتری V8 توئین توربو این وسیله نقلیه از فناوری خاصی به نام سیستم Push2Pass استفاده می کند.

به لطف این سیستم می تواند در رانندگی معمولی به طور موقت از ۶۹۷ اسب بخار (۵۲۰ کیلووات) به ۷۳۹ اسب بخار (۵۵۱ کیلووات) برسد. ضرایب دنده گیربکس شش سرعته نیز به طور ویژه تنظیم شده است.

مرسدس آ‌ام‌گ جی‌تی جی‌تی2 پرو
نمای عقب مرسدس آ‌ام‌گ جی‌تی جی‌تی۲ پرو

مرسدس آ‌ام‌گ جی‌تی جی‌تی۲ همچنین دارای کمک فنرهای قابل تنظیم چهار جهته است که عملکرد مسیر را بیشتر می کند.

آیرودینامیک خودرو نیز اصلاح شد و صفحات انتهایی بزرگ‌تری به بال عقب اضافه شد که نیروی رو به پایین‌تری را فراهم می‌کرد.

در میان گزینه های ارائه شده به خریداران مرسدس آ‌ام‌گ جی‌تی جی‌تی۲، موارد اضافی نیز برای کسانی که خواهان راحتی بیشتر هستند وجود دارد. به لطف بسته ایمنی مسافر، مسافر دوم نیز می تواند تجربه مسیر را به اشتراک بگذارد. علاوه بر این، ویژگی های اضافی مانند سیستم خنک کننده صندلی و کلاه ایمنی و سیستم نوشیدنی نیز موجود است.

 

بیشتر بخوانید

source

توسط