به گزارش خبرگزاری تسنیم، این کنسرت با توجه به حضور ارکستر بزرگ و نوازندگان با سابقه و سرشناس، نخستین تجربه اجرای علی زندوکیلی ست که به صورت ارکسترال برگزار خواهد شد.

این خواننده که به تازگی اخباری از حضورش در حوزه تئاتر هم شنیده می‌شود، پیش‌تر با اجرا در آثاری به کارگردانی «محمد رحمانیان» و تئاتر «ترانه‌های قدیمی» به موسیقی ایران معرفی شد و به مرور آثارش مورد توجه قرار گرفت.

این در شرایطی ست که حضور ارکستر بزرگ ایستگاه به سرپرستی «مهدی نوروزی» پس از تجربه اجرا با «ریچارد کلایدرمن» در تهران در این برنامه، می‌تواند ترکیب جالبی در موسیقی تلفیقی ایران باشد.

در این کنسرت ارکستر ایستگاه با همراهی ارکستر پاپ ثابتی که در کنسرت‌های علی زندوکیلی روی صحنه می‌رود، فضایی متفاوت را در نظر گرفته که تجربه‌ای جدید برای مخاطبان موسیقی به شمار می‌رود.

ارکستر «ایستگاه» پس از همکاری با ریچارد کلایدرمن در کنسرت تهران، با بزرگانی چون ناصر چشم آذر نیز تجربه کنسرتی مشترک را در تالار وحدت داشت و به مرور با اجرا در کنسرت – نمایش‌های «مری پاپینز» و «عروس مردگان» توانایی‌های خود را نشان داد.

مهدی نوروزی سرپرست ارکستر بزرگ و خصوصی «ایستگاه»، درباره کنسرت مشترک با علی زندوکیلی معتقد است: «ارکستر ایستگاه معمولاً با چهره‌هایی روی صحنه رفته که کارنامه مولف و تاثیرگذاری را در حوزه موسیقی و تئاتر تجربه کرده‌اند. معتقدم علی زندوکیلی از شاخص‌ترین خوانندگان تلفیقی در ایران است که همیشه برای مخاطبانش ارزش و اهمیت بالایی قائل بوده و این تصمیم که با ارکستر بزرگ اجرای جدیدش را روی صحنه ببرد، نشان از هوش بالا و درایت اوست و اهیمتی که برای گوش مخاطبانش در نظر گرفته است.»

نوروزی ادامه می‌دهد: «این کنسرت در بخش موسیقی‌اش بسیار در تلاش است که بتواند ماهیت واقعی آثار زندوکیلی را با جزییات کامل بنوازد و همکاری این خواننده در تمرینات، اولویت بالای او در اهمیت به مخاطبانش را نشان می‌دهد. ما هم تلاش می‌کنیم بهترین خروجی ممکن را روی صحنه اجرا کنیم.»

انتهای پیام/

source

توسط