به گزارش ایلنا، باشگاه ذوب‌آهن اصفهان بیانیه‌ای درباره اتفاقات دیدار تیم فوتبال این باشگاه با آلومینیوم اراک صادر کرد که به شرح زیر است:

« اخراج نادر محمدی در دقایق پایانی مسابقه امروز، قسمتی دیگر از سریال اشتباهات داوری علیه ذوب‌آهن بود که از ابتدای فصل آغاز شده است، اشتباهاتی که امتیازهای زیادی را از ما ربوده و اجازه نداده است ذوب‌آهن اکنون در جایگاه واقعی خود در جدول بایستد.

در حالی یکی از کادر آلومینیوم آغازگر درگیری در واپسین دقایق مسابقه بود که ذوب‌آهن درصدد زدن گل برتری بود و با روندی که بازی در آن لحظات داشت، اصلاً بعید به‌نظر نمی‌رسید. در همه جای دنیا خشک کردن توپ در هوای بارانی مرسوم است که یا توسط توپ‌جمع‌کن‌های کنار زمین یا خود بازیکن انجام می‌شود. در هوای بارانی امروز اراک هم طبیعی بود که با توجه به ریتم سریع مسابقه، محمدی شخصاً برای خشک کردن توپ اقدام کند.

اما متأسفانه مربی آلومینیوم رفتاری غیرحرفه‌ای از خود بروز داد و مانع از خشک کردن توپ توسط بازیکن ذوب‌آهن شد. او با این رفتار نه تنها در جریان بازی وقفه ایجاد کرد؛ بلکه جو مسابقه را به تشنج کشاند و جرقه شروع درگیری بود.

داور مسابقه هم متأسفانه بدون توجه به علت شروع درگیری، نادر‌ محمدی را به همراه مربی آلومینیوم از زمین اخراج کرد. این کارت قرمز عملاً فرصت کسب سه امتیاز خارج از خانه را از ما گرفت و ذوب‌آهن را از داشتن یکی از مهره‌های ارزشمندش در بازی بعد محروم کرد.

اگرچه بارها گفته‌ایم و اعتراض‌مان به جایی نرسیده؛ این بار با صدای رساتر می‌گوییم که خواهان احقاق حق ذوب‌آهن هستیم. به راستی تا کِی باید تاوان سوت‌های اشتباه را بدهیم؟ آنهم وقتی که در زمین به کل لیگ ثابت کرده‌ایم که چه حرف‌هایی برای گفتن داریم.

هر چند دور از مکتب اصیل ذوب‌آهن است که تقصیر را به گردن دیگری بیندازیم، اما از حق هواداران‌مان نیز نمی‌‌گذریم‌. آقای تاج و آقای افشاریان! بار دیگر از شما می‌پرسیم؛ چه کسی پاسخگوی امتیازهای از دست رفته ما است؟».

 انتهای پیام/

source

توسط