به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، مراسم بزرگداشت شهیدان مدافع وطن، آرمان علی وردی، روح الله عجمیان و سلمان امیر احمدی با عنوان تجمع بزرگ خانوادگی “حجاب، آرمان روح الله” و با حضور خانواده‌های شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم، خانواده شهدای غزه و همچنین مادران شهیدان علی وردی، عجمیان و امیر احمدی، امروز پنجشنبه 11 آبان در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد.

در این مراسم دو بانوی فلسطینی به عنوان نمایندگانی از کشور فلسطین مهمان مراسم بودند و چندین دختر جوان که به برکت خون شهیدان حجاب اسلامی را انتخاب کردند، در این مراسم به دست مادران شهیدان حجاب بر سر گذاشتند.

اجرای برنامه تعزیه به منظور نمایش دادن حقانیت و مظلومیت شهیدان علی وردی و عجمیان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود که با استقبال شرکت کنندگان مواجه شد.

شهید آرمان علی‌وردی، طلبه 21 ساله حوزه علمیه آیت الله مجتهدی(ره) و بسیجی یگان امنیتی امام رضا (ع) بود که در محله شهران تهران زندگی می‌کرد. این جوان طلبه در اغتشاشات چهارم آبان سال گذشته در منطقه شهرک اکباتان، توسط عده‌ای افراد اغتشاش‌گر ربوده شد. اغتشاشگران بعد از بستن دستان آرمان و ضرب‌ و شتم شدید او، با ضربات ضربه‌های متعدد چاقو، این جوان بسیجی را کنار خیابان رها کردند. پیکر او  بعد از چند ساعت به بیمارستان بقیةالله (عج) منتقل شد، اما آرمان علی وردی به علت شدت خون‌ریزی در روز ششم آبان به شهادت رسید.

شهید سلمان امیراحمدی نیز در 16 مهر سال گذشته در منطقه 17 تهران توسط اغتشاشگران و منافقان با شلیک مستقیم سلاح گرم، به شهادت رسید.

همچنین شهید سید روح‌الله عجمیان نیز متولد سال 1373 و از نیروهای بسیج حوزه 417 شهدای کمال‌شهر کرج بود. او در روز 12 آبان سال 1401 در جریان اغتشاشات و ناامنی‌های آزاد راه کرج – قزوین در محدوده بهشت سکینه (س) کرج مورد حمله اغتشاش‌گران قرار گرفت و با ضربه‌های  چاقو به شهادت رسید.

انتهای پیام/

source

توسط