آمار جدید و رسمیِ منتشر شده از شرکت کپکام (Capcom) فروش محصولات مهم این شرکت، از جمله Resident Evil 4 Remake و Street Fighter 6 را برجسته می‌کند. با گیمفا همراه باشید.

کپکام نتایج مالی خود را برای سه ماهه دوم و نیمه اول سال مالی ۲۰۲۳ منتشر کرد. آمار مذکور نشان می‌دهند Resident Evil 4 Remake که در مارس ۲۰۲۳ عرضه شد، ۱.۶۶ میلیون نسخه در سه ماهه اخیر و ۵.۴۵ میلیون واحد در طول عمر خود فروخته است. آخرین بار گزارش شده بود که فروش بازی از پنج میلیون نسخه فراتر رفته است.

Street Fighter 6 نیز با فروش بیش از ۲.۴۷ میلیون واحدی خود از زمان عرضه در ژوئن ۲۰۲۳، عملکرد قدرتمندی داشته است. نسخه‌های اصلی کپکام با فروش دیجیتال خود به افزایش فروش و سود شرکت کمک کرده‌اند. فروش بازی‌ها از ۲۱.۳ میلیون به ۲۲.۶ میلیون واحد در سال رسیده است.

عملکرد در نیمه اول سال مطابق با برنامه‌های شرکت بوده و بنابراین، هیچ تغییری در پیش‌بینی کل سال وجود ندارد. کپکام در این مدت بر روی گسترش فروش در تجارت محتوای دیجیتال خود کار خواهد کرد. Resident Evil 4 Remake و Street Fighter 6 بر روی Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC در دسترس هستند. بررسی ما از عنوان اول را در اینجا و عنوان دوم را از اینجا مطالعه کنید.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط