آبادان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: مدافعان سلامت، ورود و خروج زائران اربعین را به خوبی مدیریت کردند و بعد از آن شاهد هیچ طغیان کرونایی در کشور نبودیم.
به گزارش خبرنگار مهر، شکرالله سلمان‌زاده پیش از ظهر امروز در سی و پنجمین همایش رؤسای اورژانس کشور اظهار کرد: این فضا حال و هوای راهیان نور و دفاع مقدس را متبلور می‌سازد.
وی ضمن خیرمقدم به «سردار ادیبی» دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور اضافه کرد: امیدوار هستم که حضور او در این جلسه شروع‌کننده دوباره حرکت خیل عاشقان راهیان نور باشد و شاهد حضور دلدادگان طریقت نور بعد از دو سال در منطقه باشیم.
با اشاره به اینکه مایه مباهات ما است که نقش کوچکی را در حفظ سلامت راهیان نور داریم، افزود: در راهپیمایی بزرگ اربعین اباعبدالله نیز با وجود آنکه آمادگی حضور میلیونی عاشقان زائر سید و سالار شهیدان را نداشتیم اما در ۴۸ ساعت شرایطی مهیا شد که زوار به دیار عشق بروند و غربالگری زائران در مسیر برگشت نیز به خوبی انجام شد و شاهد هیچ‌گونه طغیان کرونایی در کشور بعد از آن نبودیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: بدون تردید این مهم ماحصل تلاش عزیزان ما در اورژانس خوزستان، در مرزهای شلمچه و چذابه و همچنین استان ایلام بود.
به گزارش مهر، سی و پنجمین همایش رؤسای اورژانس کشور که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی آبادان در اردوگاه میثاق این شهرستان اجرایی شد، امروز به کار خود پایان می‌دهد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.