یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
ریسپاون چه برنامه‌ای دارد؟!
تایتان فال ۲ (Titanfall 2) یک بازی شوتر اول شخص بسیار خوب بود که به خاطر سیاست بد الکترونیک آرتز نتوانست عرضه موفقی داشته باشد. 
چند روز پیش استودیو ریسپاون اینترتینمنت آپدیت جدیدی برای Titanfall 2 منتشر کرد که بخش چندنفره بازی را احیا کرده است. این به روزرسانی با محتوای جدیدی نیز همراه بود و طرفداران متوجه یک حالت کاملا تازه در تایتان فال ۲ شده‌اند. استودیو هیچ اشاره‌ای به این مد جدید نداشته و توصیف بازی نیز هیچ اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار نمی‌دهد. 
«موشک‌های شما خورشید را محو خواهند کرد» جمله‌ای است که استودیو برای توصیف این مد استفاده کرده است. این جمله به فیلم 300 اشاره دارد که یک جنگجو پیشگویی می‌کند که «تیرهای بسیار زیاد کمانداران خورشید را محو خواهند کرد». همچنین در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید که این مد اسم ندارد و تنها سه علامت سوال «???» به جای آن قابل مشاهده است. 
آیا این سه علامت سوال به ساخت تایتان فال ۳ اشاره دارد؟ از قبل می‌دانیم که ریسپاون ساخت Titanfall 3 را آغاز کرده بود، اما توسعه آن به خاطر Apex Legends متوقف شد. حالا شاید الکترونیک آرتز اجازه ساخت دنباله تایتان فال را صادر کرده باشد، در غیر این صورت حداقل یک مد جدید به بازی Titanfall 2 اضافه می‌شود.
Titanfall 2 به دلیل انتشار در فاصله یک هفته‌ای بین Call of Duty: Infinite Warfare و Battlefield 1 فروشی ناامیدکننده را تجربه کرد. همچنین باید اشاره کنیم که استودیو ریسپاون اینترتینمنت حداقل دو پروژه از جنگ ستارگان در دست ساخت دارد که یکی از آن‌ها یک بازی شوتر اول شخص و دیگری در ژانر استراتژیک است.
چه بلایی سر بازی جدید خالق رزیدنت ایول 4 اومد؟
بهترین زمان برای معرفی نسخه سوم (البته در صورت وجود) مارچ ۲۰۲۴ یعنی ۱۰ سالگی این فرانچایزه !
یک وحشت متفاوت
بهترین‌های وایرلس
source
تولید محتوا

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari