مجله روزمره سلامت خانواده
قبولی در آزمون CPA – چگونه این کار را انجام دهیم
قبولی در آزمون CPA ممکن است پروژه ای خسته کننده باشد، به خصوص اگر در مورد تعداد زیادی از افرادی که مجبور شده اند چندین بار قبل از قبولی در امتحان، چندین بار در بخش های مختلف شرکت کنند، شنیده باشید. آنچه در زیر می آید تعدادی از نکات برای آماده سازی CPA است که در گذشته به خوبی به من کمک کرده است، و مطمئن هستم که آنها نیز به شما کمک خواهند کرد. در نهایت امتحان CPA را سپری کنید – این اتفاق می افتد مگر اینکه تسلیم شوید.
1) ذهنیت صحیح را به دست آورید
گذراندن CPA آسان نیست. قبولی در آزمون CPA یک کار بزرگ است که برای موفقیت به پشتکار و زمان زیادی نیاز دارد. افراد زیادی در بیش از یک بخش چندین بار شکست می خورند تا در نهایت هر چهار بخش را پشت سر بگذارند. قبل از اینکه بتوانید در برخی از بخش ها شکست بخورید، خود را آماده کنید و آن را به عنوان بخشی عادی از سفر دریافت CPA خود بپذیرید. اما پس از آن، شما می خواهید دستاوردهای گذشته را به خود یادآوری کنید که به عنوان اعتبار سنجی مشخصی از توانایی های ذهنی شما عمل می کند، به عنوان مثال. . افراد بیشمار دیگری پشتکار داشته اند و در نهایت امتحان CPA را پس داده اند و شما هم همینطور.
2) درخواست کمک از عزیزان
گذراندن CPA کار ساده ای نیست، خوشبختانه شما مجبور نیستید به تنهایی آن را امتحان کنید. با گفتن دلیل اینکه می خواهید CPA خود را پاس کنید و اینکه چقدر این کار زمان بر و پیچیده است، از خانواده و دوستان خود کمک بگیرید. اگر آن‌ها از چیزی که می‌خواهید به دست آورید حمایت می‌کنند، ممکن است در انجام برخی از تعهدات فعلی‌تان (مثلاً کارهایی مانند نظافت و آشپزی) به شما کمک کنند و متوجه خواهند شد که آیا نمی‌توانید در هر جمعی شرکت کنید.
3) حفظ سلامتی عالی
کلاس یوس
سلامتی ضعیف پیامدهای مضری بر تمرکز دارد که می تواند به طور جدی بر توانایی شما برای مطالعه و تفکر تأثیر بگذارد. یک رژیم غذایی متعادل داشته باشید، ورزش کافی داشته باشید، و مهمتر از همه، حداقل 6 تا 8 ساعت در هر شب بخوابید و در صورت لزوم، 15 تا 30 دقیقه بعد از ظهر چرت بزنید. همچنین، برنامه‌ریزی منظم استراحت‌های مطالعه را فراموش نکنید – آنها به شما کمک می‌کنند سرحال و متمرکز بمانید، و همچنین به مغز شما کمک می‌کنند تا وقتی بعد از استراحت مطالعه را از سر می‌گیرید، مواد را راحت‌تر جذب کند. آماده شدن برای امتحان CPA می تواند یک نبرد کاملاً دشوار باشد. برای قبولی در امتحان، باید بدن و ذهن خود را در وضعیت خوبی نگه دارید.
4) یک دوره بررسی آزمون CPA جامد بخرید
بهترین برنامه‌های بررسی CPA موجود در بازار مجهز به سخنرانی‌های DVD هستند که مفاهیم سخت درک را بسیار بهتر از کتاب‌ها روشن می‌کنند. بهترین برنامه های بررسی CPA حتی به لیستی از مشکلات تمرینی مجهز هستند که زمان خود را صرف آن می کنند، که بیشترین احتمال پیدا شدن در امتحان واقعی را دارند. باارزش ترین برنامه های بررسی CPA با پشتیبانی تلفنی همراه است که می توانید با آن تماس بگیرید تا در مورد مطالب مطالعه توضیح دهید و پاسخ ها و توضیحات دقیق را از مربیان زنده دریافت کنید. در پایان، سرمایه گذاری در یک دوره خوب بررسی CPA می تواند زمان مطالعه امتحان شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و شانس شما را برای قبولی در آزمون CPA افزایش دهد.
5) یک یا دو دوست برای مطالعه پیدا کنید
به دنبال افرادی باشید که برای امتحان محل زندگی شما نیز درس می خوانند و از آنها دعوت کنید تا با هم درس بخوانند. CPAnet.com یک انجمن دارد که در آن می توانید درخواستی برای شرکای تحصیلی ارسال کنید یا به آنها پاسخ دهید. یک برنامه دقیق ایجاد کنید و همه را وادار کنید تا با مقدم داشتن مطالعه بر سایر تعهدات، به آن متعهد شوند. مطالعه با دیگران می تواند به شما کمک کند تمرکز خود را حفظ کنید، و دو (یا سه) سر اغلب بهتر از یک سر برای حل سؤالات یا مشکلات دشوار هستند. هنگامی که احساس ناامیدی می کنید، دوستان مطالعه شما ممکن است بتوانند از شما حمایت عاطفی لازم برای حفظ آن را ارائه کنند – بالاخره آنها در موقعیتی مشابه شما هستند و باید احساس شما را درک کنند.
6) فقط یک بخش را در یک زمان انجام دهید
بسیاری از مردم هنگام تلاش برای رسیدگی به تمام بخش های امتحان CPA در هر زمان، آن را طاقت فرسا می دانند. این مطالب بسیار زیادی برای درک همزمان خواهد بود. راه بهتر این است که هر بار فقط روی یک بخش متمرکز شوید، امتحان آن بخش را انجام دهید، استراحت کنید و سپس شروع به مطالعه برای بخش بعدی کنید و غیره. توصیه دیگر این است که ابتدا سخت ترین بخش را مطالعه کنید. (بخشی که برای شما سخت ترین است – این از فردی به فرد دیگر متفاوت است)، زیرا به محض اینکه بخش اول خود را گذرانده اید، فقط 18 ماه فرصت دارید تا سه بخش باقی مانده خود را بگذرانید. خلاص شدن از شر سخت ترین بخش اول، احتمال تمام شدن زمان و منقضی شدن فرصت 18 ماهه را به حداقل می رساند.
7) روی مناطق مشکل ساز تمرکز کنید
در حالی که مرور مطالبی که به خوبی می دانید ممکن است احساس خوبی در شما ایجاد کند، مطمئناً در نهایت به نمرات امتحان شما کمک زیادی نمی کند. برای به دست آوردن موثرترین ROI (نرخ بازگشت) برای زمان و تلاش خود، آن را صرف موادی کنید که بیشترین مشکل را با آنها دارید. تمام مطالب آموزشی خود را بررسی کنید، نقاط ضعف خود را شناسایی کنید و بر روی آنها تمرکز کنید تا زمانی که مطمئن شوید که می توانید آنها را مدیریت کنید.
8) یادداشت های زیادی بردارید
مهم است که هنگام مطالعه یادداشت های زیادی بردارید تا در چند روز گذشته قبل از امتحان واقعی چیزی برای مطالعه داشته باشید. از آنجایی که شما بیشتر از حافظه کوتاه مدت خود در طول امتحان استفاده خواهید کرد، مطالبی که در آن چند روز گذشته پوشش می دهید به وضوح در روز امتحان شما به خاطر سپرده می شوند. این پنجره کوچک برای شما کافی نیست که بتوانید تمام مطالب خود را از ابتدا تا انتها مرور کنید، بنابراین مطمئن شوید که مجموعه کاملی از یادداشت‌های مطالعه دارید که می‌توانید در طول چند روز ارزشمند آخر قبل از امتحان خود را به خاطر بسپارید.
9) مسابقه در برابر زمان
در حالی که در حال انجام مشکلات تمرینی هستید، با تعیین زمان خود وانمود کنید که در واقع امتحان را انجام می دهید. این به مغز شما آموزش می دهد تا تحت محدودیت های زمانی کار کند و شما را به طور موثرتری برای امتحان واقعی آماده می کند. همچنین، با آماده شدن به این روش، در روز امتحان که پاسخ سوالی را نمی دانید، کمتر دچار وحشت می شوید.
10) تمرین، تمرین، و تمرین بیشتر
تا جایی که می توانید سوالات تمرینی را انجام دهید. با انجام این کار، مطالب را بهتر درک خواهید کرد و همچنین نسبت به قبولی در امتحان احساس مثبت بیشتری خواهید داشت – که هر دو منجر به افزایش نمره امتحان شما می شود!

مجله روزمره سلامت خانواده
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari