یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
قبل از آن منتظر Update 2.0 باشید
Phantom Liberty، اولین و تنها بسته الحاقی ساخته شده توسط سی‌دی پراجکت برای Cyberpunk 2077، هفته آینده منتشر خواهد شد. به همین مناسب اکانت توییتر بازی، زمان‌بندی دقیق عرضه جهانی آن را مشخص کرده است.
بازیکنان پی‌سی در ۲۵ سپتامبر ساعت ۴ عصر به وقت آمریکا (۴ مهر ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران) به آن دسترسی پیدا می‌کنند، در حالی که بازیکنان کنسول می‌توانند در نیمه‌شب ۲۶ سپتامبر وارد DLC شوند.
زمان نیمه‌شب برای بازیکنان کنسول در سراسر جهان اعمال می‌شود، اما خبر خوب این است که پریلود ۴۸ ساعت قبل از انتشار در تمام پلتفرم‌های هر منطقه در دسترس خواهد بود. کسانی که در لس آنجلس هستند می‌توانند در تاریخ ۲۳ سپتامبر، ساعت ۴ عصر روی پی‌سی و نیمه‌شب ۲۴ سپتامبر برای کنسول‌ها پریلود کنند.
در جریان استریم اخیر Night City Wire، سی‌دی پراجکت تایید کرد که آپدیت 2.0 بازی برای در تاریخ ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) روی پلتفرم‌های نسل نهمی و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.
برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این آپدیت و موارد جدیدی که قرار است در بازی اضافه شود شما می‌توانید مقاله تیم ویجیاتو در رابطه با تغییرات جدید آپدیت Cyberpunk 2077 را مطالعه کنید.
چه بلایی سر بازی جدید خالق رزیدنت ایول 4 اومد؟
یک وحشت متفاوت
بهترین‌های وایرلس
source
تولید محتوا

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari