خبر خوان حرفه ای
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: ما که از کشور دیگری آمده‌ایم، به تعطیلی‌های پی‌درپی لیگ عادت نداریم. سعی می‌کنیم تعطیلات را با تمرین و استراحت پشت سر بگذاریم.
به گزارش ایسنا، پاکو خمس در نشست خبری پیش از بازی با هوادار اظهار کرد: تراکتور شرایط خوبی دارد. ما که از کشور دیگری آمده‌ایم، به تعطیلی‌های پی‌درپی لیگ عادت نداریم. سعی می‌کنیم تعطیلات را با تمرین و استراحت پشت سر بگذاریم.
او با بیان اینکه به‌خوبی تمرین کرده‌اند، افزود: دو برد پشت سر هم اعتمادبه‌نفس بازیکنان را افزایش داده است با این حال فردا بازی سختی داریم.
خمس درباره ممنوعیت حضور تماشاگران در دیدار با هوادار بیان کرد: نمی‌دانم چرا گاهی بازی‌ها بدون حضور هواداران برگزار می‌شود. به همین دلیل در این باره صحبت نمی‌کنم.
او درباره میزان شناختش از رقیب مطرح کرد: دیدار سختی خواهد بود. هوادار تیم جنگنده‌ای است و با نفرات زیاد به‌خوبی دفاع می‌کند. می‌خواهیم فوتبال خوبی را انجام داده و نهایت تلاش‌مان را انجام دهیم. رقیب به‌خوبی توپ را از خط دفاع به حمله انتقال می‌دهد و عملکرد خوبی روی ضربات کاشته دارد. ما باید با حداقل اشتباه، تمرکز بالا و سریع تصمیم گرفته و اجازه ندهیم رقیب روزنه‌های دفاعی‌اش را ببندند. ما باید بازی فوق العاده‌ای را انجام دهیم.
سرمربی تراکتور در خصوص محرومان و مصدومان تیمش نیز گفت: امیر ابراهیم‌زاده تنها مصدوم تراکتور است.
هوادار و تراکتور در تقابلی از هفته پنجم رقابت‌های لیگ‌ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ چهارشنبه ۲۹ شهریور در ورزشگاه خالی از تماشاگر دستگردی به مصاف هم می‌روند.
انتهای پیام
source

شینگل
بازار صادراتی ایران
تولید محتوا
خبر خوان حرفه ای

source

توسط salamatikhabari