یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
هفته آینده از راه می‌رسد
Lies of P امروز برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود، اما این عنوان در قالب دو سلاح جدید نیز به Wo Long: Fallen Dynasty اضافه می‌شود.
Koei Tecmo تایید کرده که کراس‌اورر با اثر سولزلایک NEOWIZ در ۲۷ سپتامبر به صورت یک به‌روزرسانی رایگان منتشر خواهد شد که می‌توانید تریلر جدید آن را در زیر مشاهده کنید.
تماشا از یوتیوب
دو سلاحی که به Wo Long اضافه می‌شوند عبارتند از Puppet’s Saber و Etiquette. اولی انبوهی از حملات سریع را به راه می‌اندازد و با دفلکت‌های موفق ظاهرا قدرت آن افزایش پیدا می‌کند.
دومی چتری است که می‌تواند به عنوان شمشیر برای ضربه زدن به دشمنان یا چتر برای دفع حملات استفاده شود. هر دو به خوبی با سرعت دیوانه وار Wo Long مطابقت دارند.
Wo Long: Fallen Dynasty هم‌اکنون برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC در دسترس قرار دارد. کراس‌اوور با The Lies of P مصادف با عرضه دومین بسته الحاقی پولی آن به نام Conqueror of Jiangdong است.
بر اساس نقشه راه بازی، می‌توان انتظار یک نوع سلاح جدید، ماموریت‌های داستانی جدید، دشمنان جدید، یک Divine Beast جدید و تجهیزات جدید را داشت. بازیکنان هاردکور همچنین می‌توانند انتظار یک درجه سختی جدید و محتوای endgame را داشته باشند.
آخرین بسته الحاقی پولی بازی تحت عنوان Upheaval in Jingxiang در ماه دسامبر منتشر می شود، در حالی که کراس‌اوور با Nioh نیز برای ماه نوامبر برنامه ریزی شده است.
چه بلایی سر بازی جدید خالق رزیدنت ایول 4 اومد؟
یک وحشت متفاوت
بهترین‌های وایرلس
source
تولید محتوا

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari