یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
از ریمستر Fallout 3 گرفته تا قسمت جدید سری Doom
طبق سند فاش شده از دادگاه FTC، شرکت بتسدا در حال حاضر روی ساخت چندین بازی شگفت‌انگیز کار می‌کند. این سند کاملا واقعی و قانونی است و اساسا تمام عناوینی که از Bethesda در چند سال آینده منتشر می‌شود را فاش کرده است.
طبق سند FTC، بتسدا قصد دارد سال آینده بازی جدید ایندیانا جونز و یک ریمستر The Elder Scrolls IV: Oblivion را منتشر کند. سپس در سال مالی ۲۰۲۳، یک بازی جدید از سری Doom تحت عنوان Year Zero را منتشر خواهد کرد.
متاسفانه جزئیات بیشتری در مورد این بازی جدید دووم نداریم. با این حال، آنچه می‌دانیم این است که id Software در حال کار بر روی یک نسخه جدید از موتور بازی‌سازی id Tech است. به این ترتیب، می‌توان فرض کرد که Doom Year Zero بر روی آن ساخته خواهد شد.
در نهایت، در آینده‌ای دور، بتسدا قصد دارد ریمستر بازی Fallout 3 به همراه دنباله Ghostwire Tokyo، قسمت سوم Dishonored و همینطور The Elder Scrolls VI را منتشر کند.
اگرچه می‌توان گفت که این بازی‌ها در سال مالی ۲۰۲۴ منتشر نخواهند شد، بنابراین به احتمال زیاد بازه هدف انتشار در تصویر لو رفته، دیگر دقیق نیست. دو بازی با نام رمزی Project Kestrel و Project Platinum نیز در این لیست وجود دارند.
باز هم باید اشاره کرد که این عکسی از سند دادگاه FTC است، از سایت‌هایی مانند 4chan یا Reddit نیامده و تمام اطلاعات واقعی هستند که اساسا برنامه‌های چند ساله بتسدا را فاش کرده‌اند.
اگرچه ممکن است خبر بدی برای شرکت باشد، اما مطمئنا برای ما یک خبر عالی است که اکنون ایده‌ای از برنامه‌های آتی بتسدا داریم. با این حال باید منتظر اخبار و اعلامیه‌های رسمی از جانب آن‌ها باشیم.
چه بلایی سر بازی جدید خالق رزیدنت ایول 4 اومد؟
ریمیک نسخه ۱ یا ۲ الدر اسکرولز رو بدن
۳ که ماد سازا ساختنش توی اسکایریم
۴ رو هم دارن میسازن
طرفدارای بدبخت که داشتن ریمستر ابلیویون رو میساختن :pain
فقط میتونم بگم: ایول 👍
Morrowind رو کاش ریمیک کنن !
تازه ابلیوین ریمستر طرفدارا دارن ریمیکش میکنن
یک وحشت متفاوت
بهترین‌های وایرلس
source
تولید محتوا

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari