بازی Assassin’s Creed Codename Red سرانجام قرار است پس از مدت‌ها انتظار، بازیکن را به ژاپن فئودالی ببرد. در حال حاضر اطلاعات چندان از بازی به طور رسمی در دسترس نیست. در واقع کمپانی یوبی‌سافت (Ubisoft) تنها تایید کرده که این بازی راه آثار اکشن و نقش‌آفرینی اخیر سری نظیر نسخه‌های اودیسه و والهالا را پیش خواهد گرفت و در استودیوی کبک این کمپانی در کشور کانادا در دست ساخت است.
بازی در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی ندارد اما برای تعطیلات ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است. هرچند با توجه به این واقعیت که یوبی‌سافت در سال‌های اخیر تمایل به تاخیر در انتشار اکثر بازی‌های خود داشته است، توصیه می‌شود که این پنجره‌ی انتشار را چندان جدی نگیرید. از طرفی با توجه به زمان احتمالی انتشار بازی، به نظر می‌رسد که Assassin’s Creed Red کاملا قابل بازی باشد و انتظار داریم که اوایل سال آینده‌ی میلادی جزئیات بیشتری در مورد آن بدست آوریم.
طبق شایعات، برخلاف اکثر بازی‌های سری، این نسخه ظاهرا دارای دو شخصیت قابل بازی شامل یک سامورایی مرد و یک شینوبی زن است. سامورایی ذکر شده یک پناهنده‌ی آفریقایی است که راه فرقه را آموخته است و با توجه به گزارش‌ها، طرفداران اکنون معتقدند که این شخصیت می‌تواند با الهام از یاسوکه به عنوان اولین سامورایی آفریقایی طراحی شده باشد. یاسوکه اولین سامورایی آفریقایی است که در اواخر دهه‌ی ۱۵۰۰ میلادی در ژاپن خدمت کرد. به گفته‌ی توماس لاکلی (Thomas Lockley)، یکی از نویسندگان کتاب African Samurai، یاسوکه به عنوان یک کارگر به کار گرفته شد، زیرا مبلغان مجاز به داشتن سلاح نبودند.
اساسینز کرید رد
در هر صورت مشخص است که این قاتل نقش مشابهی در این نسخه با حملات سنگین سامورایی خواهد داشت. از طرفی مشخص نیست که شینوبی زن دقیقا بر اساس چه کسی ساخته شده، اما او در مقایسه با سامورایی‌ها بسیار چابک‌تر خواهد بود. یک چیز واضح به نظر می‌رسد و آن هم این است که هر دو شخصیت دارای قابلیت‌ها و سلاح‌های کاملا متفاوتی هستند تا آن‌ها را از یکدیگر منحصر‌به‌فرد کنند.
طبق دیگر گزارش‌ها، یکی از ویژگی‌های اصلی بازی Assassin’s Creed Red مخفی‌کاری است و در این مزینه برخی از المان‌های سری اسپلینتر سل را قرض خواهد گرفت. به عنوان مثال، بازیکنان می‌توانند از سایه‌ها برای پنهان کردن خود و همچنین خاموش کردن مشعل‌ها برای ماندن در تاریکی استفاده کنند. اجساد دشمن را نیز می‌توان برداشت و در مکان‌هایی که به سختی می‌توان یافت، منتقل و پنهان کرد. یکی دیگر از ویژگی‌های بازی محیط‌های تخریب‌پذیر است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با ابزارهایی که در اختیار دارند، هر چیزی را که در زندگی واقعی انتظار شکستن آن را دارند، بشکنند. برای مثال درهای پنجره‌ها را می‌توان شکست و باز کرد. اگرچه این یک نوع تخریب محیطی شبیه به سری بتلفیلد نیست، اما لایه‌ی دیگری به گیم‌پلی بازی اضافه می‌کند که بازیکنان بدون شک از آن لذت خواهند برد.
بازی Assassin’s Creed Codename Red قرار است در اواخر سال ۲۰۲۴ برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/‌اس و رایانه‌های شخصی عرضه شود.
منبع: Insider Gaming
صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


source

قیمت شینگل
موکت
پارکت

تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari