دنیای متفاوت تکنولوژی
سفر بودجه_ اکنون زمان خود را سرمایه گذاری کنید و بعداً در پول خود صرفه جویی کنید
وقتی در نظر می گیریم که چه زمانی، کجا، چگونه، چه مدت و چه نوع تعطیلات، سفر یا تعطیلات سرمایه گذاری را انجام دهیم، همه ما درگیر انتظار، هیجان و نشاط می شویم. گاهی اوقات اجازه می دهیم جنبه مالی مهمتر کمی از بین برود. از این گذشته، برای بسیاری از ما، تعطیلات ممکن است فقط یک بار در سال اتفاق بیفتد، برای برخی، حتی به ندرت. ما تمایل داریم که زیاده روی کنیم و کتاب جیبی خود را کمی فراموش کنیم.
راه‌های زیادی برای صرفه‌جویی در هزینه، اجتناب از هزینه‌های غیرضروری وجود دارد، اطمینان حاصل کنید که از جزئیات مراقبت می‌کنید و در نهایت یک مسافر باهوش و فهیم خواهید بود. برنامه ریزی سفر با بودجه آسان تر است که ممکن است فکر کنید. در اینجا چند نکته مفید سفر برای افزایش ارزش دلار سفر شما وجود دارد!
• بودجه خود را کاهش دهید – هنگام در نظر گرفتن یک سفر یا برنامه ریزی سفرهای مقرون به صرفه، مهم است که برای موارد غیرمنتظره برنامه ریزی کنید و جنبه مالی آن را زودتر در نظر بگیرید. این امر مقرون به صرفه بودن، نقدینگی و داشتن منابع برای لذت بردن از آن را تضمین می کند! برای بدترین سناریوی مالی برنامه ریزی کنید و برای هزینه هایی که کمی بیشتر از آنچه انتظار داشتید آماده شوید. اجازه دهید تا 20٪ افزایش در هزینه داشته باشید تا در بخش ایمن کارها باشید.
• پول اضطراری: حمل مقداری پول نقد اضافی به جایی نیز می تواند نجات دهنده باشد. به نظر می رسد قاعده کلی حدود 50 تا 100 دلار در اسکناس های کوچک باشد. این را می توان برای موارد جانبی، حمل و نقل زمینی مانند کرایه تاکسی و/یا بازگشت به خانه، راهنمایی و موارد دیگر استفاده کرد.
• اولویت های خود را تعیین کنید: برخی از اولویت ها و معیارهای هزینه را از قبل تعیین کنید، مانند غذا خوردن در یک رستوران خاص یا شرکت در یک کنسرت، حتی اگر این به معنای فداکاری در مورد اقامتگاه یا برعکس باشد، بسته به اینکه چه چیزی برای شما مهم تر است.
• مراقب کارت های اعتباری خود باشید: این روزها دسترسی به منابع مالی خود از طریق دستگاه های خودپرداز و کارت های اعتباری بسیار آسان است. فقط به یاد داشته باشید که خرج کردن آن به همین راحتی است زیرا به راحتی در دسترس است. کمی نظم و انضباط کمک زیادی به حفظ منافع مالی شما می کند و به شما کمک می کند تا به بودجه سفر خود پایبند باشید.
• مسافت پیموده شده و راندمان بنزین را به حداکثر برسانید: اگر قصد سفر جاده ای دارید، مطمئن شوید که خودروی شما حداقل یک هفته قبل از سفر سرویس شده است. وسیله نقلیه ای که به خوبی نگهداری می شود راه طولانی را برای اطمینان از رانندگی بی دغدغه خواهد برد. اگر بودجه شما اجازه می‌دهد، می‌توانید به تنهایی یک وسیله نقلیه اجاره کنید تا از فرسودگی جلوگیری کنید. خودروهای اقتصادی کوچک بنزین بهتری دارند و بسیار راحت تر از گذشته هستند. مینی‌ون‌ها و وسایل نقلیه کاربردی اسپرت فقط در صورتی عملی هستند که مجبور باشید خانواده‌ای پرجمعیت را با وسایل یا چمدان‌های زیاد حمل کنید.
• پر کردن بنزین: برای پر کردن خودروی خود در مسیر، از فشار دادن به حد مجاز تا زمانی که بنزین تمام شود خودداری کنید. بدیهی است که هنگام پر کردن گاز در مکان‌های دورافتاده، گاز گران‌تر خواهد بود. اگر اشتباه محاسباتی کردید و نور روی داشبورد نشان می‌دهد که واقعاً نیاز دارید، فقط نیمی از باک را پر کنید تا به مقصد پرتراکم‌تر یا پرجمعیت بعدی برسید، جایی که ممکن است بنزین کمی ارزان‌تر باشد.
• بسته یک میان وعده: نوشیدنی ها و میان وعده های خود را بیاورید. قیمت پمپ بنزین در نوشیدنی ها و خوراکی ها بالاست. اگر در حال شمارش دلارهای سفر خود هستید، در حین پیت استاپ از این موارد اجتناب کنید. یک کولر مملو از نوشیدنی‌های خنک، آب و یخ و/یا قمقمه قهوه یا آب داغ برای چای، مقداری میوه، گرانولا یا ساندویچ، کمک زیادی به رفع گرسنگی می‌کند و با پرهیز از همه چیز در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌کند. توقف های با قیمت بالا در مسیر
• ملزومات سفر: توصیه می شود با وسایل اولیه مانند تلفن همراه و جعبه کمک های اولیه سفر کنید، زیرا هر دو می توانند در مواقع اضطراری ضروری باشند. اکثر مردم تلفن همراه در اختیار دارند، اما در صورتی که شما یکی از آنها نباشید، ممکن است تلفن همراه اعتباری پاسخگوی سفر شما باشد. آرامشی که ارائه می دهد ارزش سرمایه گذاری کوچک را دارد. تلفن‌های همراه همچنین می‌توانند در هزینه‌های اضافی سنگین و نرخ‌های بالاتر مسافت طولانی که اغلب هتل‌ها و استراحتگاه‌ها دریافت می‌کنند، صرفه‌جویی کنند.
سفرهای مقرون به صرفه نیاز به توجه دقیق به همه چیزهای مالی قبل و در طول سفر شما دارد. برنامه ریزی برای یک سفر یا تعطیلات می تواند کمی وقت گیر باشد، اما پیروی از این نکات سفر امیدواریم از سردردهای زیادی و همچنین برخی از هزینه های غیرضروری سود در موجودی کارت اعتباری خود در آینده نجات یابد! شما از خود به خاطر محدودیت مالی و انضباط مخارج، برنامه ریزی اولیه، آینده نگری و آینده نگری خود تشکر خواهید کرد!
تحصیل در ترکیه

دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari