یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
کشتی‌گیر وزن ۱۲۵ کیلوگرم ایران پس از اینکه توانست به فینال مسابقات جهانی صعود کند، گفت:‌ امیدوارم مدال طلا را به مردم ایران هدیه کنم.
به گزارش خبرنگار اعزامی ایران از بلگراد، امیرحسین زارع که در مرحله نیمه نهایی قهرمانی جهان ۲۰۲۳ توانست قهرمان المپیک را شکست دهد و به فینال برسد، اظهار کرد: سال گذشته این کشتی با یک اشتباه از دستم در رفت و خوشبختانه با کمک مربیان و آنالیز خوبی که داشتیم، توانستم امروز پیروز شوم.
وی ادامه داد: با توجه به آنالیزی که انجام دادیم قرار بود از زیر دستان حریف خود به پاهای او نرسم و قرار شد از بالای سر خرابش کنم، با توجه به اینکه آنالیز انجام داده بودیم، خداراشکر که همه چیز مثمرثمر واقع شد و توانستم این کشتی را ببرم.
کشتی‌گیر وزن ۱۲۵ کیلوگرم ایران با بیان اینکه کوچک هم مردم آمل هستم و خوشحالم که برایم انرژی مثبت می‌فرستند و برایم دعا می‌کنند، عنوان کرد: من این پیروزی را به آن‌ها بدهکار بودم و امیدوارم فردا مدال طلا کسب کنم و دل همه‌ آن‌ها را شاد کنم.
زارع در مورد اینکه شاهد فینال زودرس بودیم و به نظر کسب مدال طلا توسط وی قطعی به نظر می‌رسد، گفت: به امید خدا. نمی‌توان اینگونه گفت و هنوز کشتی گیر فینال مشخص نشده و هر دوی آن‌ها کشتی گیران توانمندی هستند و امیدوارم بتوانم آن کشتی را ببرم و طلا را به مردم عزیز ایران هدیه کنم.
انتهای پیام
source
عطر تلخ و خنک مردانه

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari