معرفی Palm & مراقبت از پوست کاج – محافظت بدون آلودگی
Palm & Pine Suncare مشتاق اعلام راه اندازی برند ضد آفتاب طبیعی و بدون پلاستیک خود هستند. اولین کسی که وعده محافظت از آفتاب بدون آلودگی را می دهد. با هدف افزایش بازار ضد آفتاب طبیعی در اروپا، Palm & Pine یک SPF 30 کاملاً طبیعی برای استفاده عمومی و محافظت از چهره با فاکتور بالا برای موج سواری، برف و بازار در فضای باز ارائه می دهد.
سارا مویر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، می گوید: «از زمان نقل مکان به پرتغال آفتابی، نیاز من به ضد آفتاب افزایش یافت، بنابراین می خواستم جایگزینی طبیعی برای گزینه های شیمیایی سنتی موجود پیدا کنم. «بعد از اینکه مکرراً از ضد آفتاب های طبیعی ناامید شدیم، تصمیم گرفتیم که امور را به دست خود بگیریم. پس از چند آزمایش در آشپزخانه، من و شریکم، یکی از بنیانگذاران راس کمپ، تصمیم گرفتیم این ایده را رسمی کرده و برند خود را ایجاد کنیم.
پس از آزمایش تعدادی از محصولات، جمع آوری بینش از دوستان و همکاران، فرصت ما شروع به ظهور کرد.
ما متوجه شدیم که ایالات متحده آمریکا و استرالیا در مورد کرم ضد آفتاب طبیعی با برندهای متعددی که ارائه می‌شوند، جلوتر هستند. هنگامی که از دوستان در مورد کرم ضد آفتاب طبیعی مورد علاقه خود می پرسیدند، اکثریت آنها به مارک های غیر اروپایی، به ویژه برای محافظت از موج سواری مراجعه کردند. این باعث شد تا متوجه شویم که فرصتی هیجان‌انگیز برای ایجاد یک برند شیک و ضدآفتاب وجود دارد که عشق ما به طراحی مینیمالیستی را با هم ترکیب می‌کند و از زیبایی و افزایش محبوبیت میهن منتخب ما، پرتغال استفاده می‌کند.»
این موضوع باعث شد تا محصولات مراقبت از آفتاب Palm & Pine آغاز شود و جستجو برای یک تولید کننده اروپایی آغاز شد.
«پیدا کردن یک تولید کننده طبیعی مراقبت از پوست در اروپا چالش برانگیز بود. ما نیاز به یافتن شرکتی داشتیم که نه تنها مأموریت ما در محیط زیست را درک کند، بلکه تمایل ما به نوآوری و استفاده از آنچه در حال حاضر در دسترس است و بهبود آن را نیز درک کند. ما به اندازه کافی خوش شانس بودیم که شرکتی را پیدا کردیم که آماده پذیرش این چالش و کاوش در فیلترهای خورشیدی مبتنی بر آلی نوآورانه بود که در اروپا توسعه یافته بود. ما راه‌حل‌های کاملاً طبیعی ایجاد کرده‌ایم که با پوست، محیط‌زیست مهربان هستند و از همه مهم‌تر استفاده از آنها خوب است.»
هنگام فرموله کردن نام تجاری، عوامل فوری وجود داشت که آنها آماده سازش نبودند.
در تحقیق در مورد محصولاتی که در حال حاضر در دسترس هستند، تعدادی از شرکت‌ها را دیدیم که ادعا می‌کردند «دوستانه اقیانوس هستند (که حاوی هیچ‌کدام از مواد شیمیایی که به نظر می‌رسد به حیات دریایی آسیب می‌رسانند، نیستند.» با این حال، اکثر آنها در پلاستیک یا پلاستیک های "اکو" بسته بندی می شوند که زمان تخریب به همان اندازه طولانی دارند. ما فرصتی را دیدیم که از محصول گرفته تا بسته بندی واقعاً اقیانوس دوست باشیم. با زندگی در کنار اقیانوس اطلس، ما از آلودگی پلاستیکی آگاه هستیم و تصمیم گرفتیم که اگر می‌خواهیم یک برند جدید مراقبت از پوست ایجاد کنیم، متعهد هستیم که این کار را بدون پلاستیک – از هر نوع، انجام دهیم.
این تیم در حال بررسی راه‌حل‌های بسته‌بندی کاملاً قابل کمپوست هستند، اما بیان می‌کنند که مدتی طول می‌کشد تا این محلول‌ها برای محصولات آرایشی آماده شوند. Palm & Pine با بسته‌بندی محصولات آلومینیومی و راه‌حل‌های تحویل بدون پلاستیک عرضه خواهد شد.
Palm & Pine علاوه بر به حداقل رساندن تأثیر بر محیط زیست از طریق بسته بندی، ویژگی ها و مزایای زیر را نیز نوید می دهد.
مواد کاملا طبیعی
در برابر اشعه های UVA/UVB محافظت می کند
وگان
ضد آب
اقیانوس دوست و ایمن برای صخره ها
عاری از مواد نگهدارنده و عطرهای شیمیایی
ایمن برای پلک و محافظ لب
کودک پسند

توسط salamatikhabari