یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
کانال چندثانیه نوشت: گزارش تلویزیون ایرلند از دهانه شهاب سنگ در ساحل دوبلین که در واقع چاله ای بود که چند جوان با سطل و بیل چهار روز قبل حفر کردند، خبرساز شد.
چند جوان در سواحل نزدیک دوبلین برای سرگرمی چاله‌ای در ساحل درست کردند و بدون اینکه آن پر کنند رهایش کردند.
وقتی یکی از علاقه مندان به اخترفیزیک به دهانه ای بزرگ در ساحلی در ایرلند برخورد کرد،از این تصور که این یک کشف علمی بزرگ است به وجد آمد.
در اخبار ایرلند، دیو کندی یکی از علاقه مندان به اخترفیزیک کنار چاله قرار گرفته و با در دست داشتن یک “شهاب سنگ” متروکه به دیگران ادعا کرده که از “آسمان” آمده است و این سوراخ پس از یک رویداد کیهانی در ساحل Portmarnock در دوبلین بوجود آورده است.
این حفره گمانه‌زنی‌های جدی را برانگیخت و علاقه‌مندان به اخترفیزیک در مورد عمق فرورفتگی‌های موجود در شن بحث می‌کردند که ممکن است آن را به یک رویداد آسمانی مرتبط کند.
ماجرای خنده‌دار حفره‌ای در ساحل که قرار بود یک «رویداد کیهانی» بزرگ باشد/ عکس
همچنین یک تکه سنگ کوچک اما سنگین در داخل دهانه یافت شد که بحث های بیشتری را در مورد اینکه آیا این یک شهاب سنگ است برانگیخت.
کندی گفت: همانطور که می‌توانید در اینجا بگویید یک علامت سوختگی در کناره وجود دارد، به طوری که در زاویه‌ای که پایین آمده و سنگین بوده است من از ترکیب آن مطمئن نیستم، اما ما قطعا باید آن را پیدا کنیم.
وی اضافه کرد: تنها یک ماه پیش داشتم مستندی از ناسا را تماشا می‌کردم که دقیقاً در پشت سر به چه چیزی نگاه می‌کنید، بنابراین وقتی به آن نگاه کردم و دیدم چقدر یکنواخت است، بلافاصله فهمیدم که چیزی که به آن نگاه می‌کنم یک سایت تأثیرگذار است.
همچنین ویرجین مدیا نیوز که در بولتن خبری دیشب در مورد دهانه شهاب سنگ گزارش داد و خبرنگاری که برای تحقیق فرستاده شده بود با آقای کندی مصاحبه کرد، مورد شوخی قرار گرفت.
گزارشگر خبری ادعا کرد که این کشف «غوغایی در میان مردم محلی ایجاد می‌کند که برای مشاهده آنچه که فکر می‌کنند یک «رویداد کیهانی یک بار در طول زندگی» آنها اتفاق افتاده است، هجوم آورده بودند.»
ممکن است شما نیز جزء کسانی باشید که برای خرید هدایای تبلیغاتی، دچار استرس شوید؛‌ یعنی انتخاب در بین طیف وسیعی از گزینه‌های تبلیغاتی برای شما کار دشواری باشد. به همین خاطر در ادامه قصد داریم تا به بررسی مهم‌ترین نکات در رابطه با انتخاب هدایای تبلیغاتی و هدایای مدیریتی بپردازیم.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved
source

ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
 
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari