جست و جو، پایش و برگزیدن بهترین اخبار اقتصادی
رژیم غذایی برای رابطه جنسی
زندگی جنسی به معنای یک تجربه ذهنی بسیار شدید و همچنین یک تلاش فیزیکی مداوم است. برای به حداکثر رساندن همه اجراها، به سلامت جسمی و روحی خوبی نیاز دارید.
از همان روزهای اولیه بشر معلوم شد که بین تغذیه و تمایلات جنسی ارتباطی وجود دارد. یک رژیم جنسی مستلزم یک سری عادات غذایی منطقی است، اول از همه غذاهای گیاهی توصیه می شود و دوم از همه غذاهای حیوانی.
در دوره فعالیت جنسی، مردان و زنان به مقدار متفاوتی کالری نیاز دارند: برای مردان – 2800-3200 کیلو کالری در روز، زنان – 1800-2000 کیلو کالری در روز.
مهم ترین دسته های غذا و نوشیدنی که توسط جامعه مدرن برای تحریک زندگی جنسی استفاده می شود عبارتند از:
غذاهای گیاهی مانند کرفس، مارچوبه، اسفناج، جعفری، صبر، لوبیا، سویا، سیر، پیاز، فلفل تند، هویج، اندو، کلم، کاهو، موز، توت فرنگی، هلو، گلابی، سیب، شاه بلوط شیرین، انبه، خرما، انجیر ، بادام، آجیل، بادام زمینی. ادویه جات بسیار مهمی است که خرید عطر زنانه می بخشد و ارگانیسم را تقویت می کند.
غذای حیوانی مانند گوشت گاو تهیه شده به عنوان کباب، تخم مرغ، شیر، پنیر و سایر لبنیات.
قهوه پرمصرف ترین محرک بشر مدرن است. درست است که یک فنجان قهوه یک اکسیر فوق العاده است، زیرا حاوی کافئین است و "احساس خوب" را القا می کند. اما مصرف زیاد قهوه نیز اثرات خوب آن را از بین می برد و بدترها (فشار خون بالا، اضطراب، بیماری های معده) را برجسته می کند.
الکل می تواند میل جنسی را تحریک کند. با این حال، نوشیدن بیش از حد این نوع نوشیدنی ها، به ویژه برای مردان، می تواند مانع از هر گونه تلاش برای عشق ورزی شود، زیرا: "شهوت را برمی انگیزد، اما اجرا را از بین می برد" (شکسپیر).
مقدار متوسط ​​الکل محرک است، ترس و بازدارندگی را کاهش می دهد. به عنوان مثال، اگر قد شما 75 کیلوگرم است، نمی توانید بیش از نصف بطری شراب مصرف کنید. الکل زیاد سیستم عصبی، عملکردهای جنسی را ضعیف می کند، اما از طرف دیگر خشونت را افزایش می دهد.
اگر در مورد آبجو صحبت کنیم، به عنوان یک نوشیدنی مغذی شناخته می شود، با محتوای کم الکل، که به عنوان یک داروی مقوی جنسی خوب در نظر گرفته می شود. صحبت در مورد حقایق واقعی، فقط آبجو سیاه برای میل جنسی مفید است.
شراب می تواند یک تقویت کننده جنسی قوی باشد، به خصوص اگر ادویه دار باشد. "افرودزیاک هیپوکرات" وجود دارد، اکسیری که تقریباً از شراب قرمز ترکیب شده با میخک، دارچین، زنجبیل، وانیل و شکر ساخته شده است. متخصصان سکس معتقدند 1 تا 2 لیوان شراب خوب همراه با یک وعده غذایی لذیذ، همراهی دلپذیر و فضایی صمیمی می تواند مقدمه ای برای یک شب گرم باشد.
برای ایجاد یک جادو و یک فضای فوق العاده می توانید به موسیقی حسی، رنگ های کرم (مخصوصاً نارنجی)، زمزمه های داغ، لباس زیر زنانه و عطرهای جذاب، شمع ها و رایحه درمانی (مشک، یاس، گل رز)، نور کم و عشق زیاد متوسل شوید!

اهمیت تولید محتوا سایت
جست و جو، پایش و برگزیدن بهترین اخبار اقتصادی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari