یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
«نخستین رویداد ملی راه هوشمند» با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان حمل و نقل پیشرفته و فضایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، نخستین رویداد ملی راه هوشمند با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و حمایت ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان حمل و نقل پیشرفته و فضایی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
هدف از برگزاری این رویداد، تحقق توسعه و ارتقاء خدمت رسانی، شناسایی و بهره مندی صنعت حمل و نقل جاده ای از فناوری‌های نوین جهت خدمت رسانی بهتر و بیشتر به کاربران، شناسایی، معرفی، تجاری‌ سازی و نیز بهره‌برداری از محصولات و یا خدمات فناورانه درحوزه‌های یکپارچه‌سازی و اتصال داده‌ها و مدیریت کلان داده و استخراج دانش است.
خودروهای خودران و زیرساخت‌های لازم، استانداردسازی سامانه‌های حمل و نقل هوشمند، ایجاد ارزش افزوده و افزایش اثربخشی سامانه‌ها، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا از دیگر اهداف این رویداد به شمار می‌رود.
 فناوری‌های برتر این رویداد علاوه بر شرکت در نمایشگاه حمل و نقل ایران (26 و 27 آذرماه)، مورد حمایت سازمان ملی راهداری نیز قرار خواهند گرفت.
انتهای پیام
source

ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
 
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari