یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Wizardry دوباره زنده شده است
استودیو Digital Eclipse که در توسعه عناوین رترو تخصص دارد، خبر ساخت ریمیک بازی نقش آفرینی Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord را اعلام کرده است. 
از دید خیلی‌ها Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord اولین بازی نقش آفرینی تیم محور تاریخ است. این بازی در سال ۱۹۸۱ برای Apple II منتشر و سپس برای پلتفرم‌های مختلفی مثل مک، C64 و NES پورت شد. Wizardry به صورت اختصاصی در کشور ژاپن روی کنسول‌ها Super Famicom و Game Boy Color نیز در دسترس قرار گرفت. 
ریمیک عنوان نقش آفرینی Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord از امروز از طریق دسترسی زودهنگام استیم و GOG قابل بازی است. استودیو Digital Eclipse اعلام کرده است که برای ساخت این ریمیک از کدهای نسخه اصلی بازی استفاده کرده است و از این رو بازیکنان می‌توانند به رابط کاربری قدیمی آن نیز دسترسی داشته باشند. 
استودیو دیجیتال اکلیپس نه تنها جلوه‌های بصری بازی را به روز می‌کند، بلکه سیستم مدیریت پارتی، طلسم‌ها و مبارزات آن نیز بهبود پیدا خواهند کرد. باید اشاره کنیم که این استودیو در چند سال گذشته آثاری مثل Atari 50 و Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection را به بازار منتشر کرده است. 
Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord با قیمت ۳۰ دلار در فاز دسترسی زودهنگام قرار دارد و فعلا اطلاعاتی از زمان عرضه آن نداریم. 
ویجی کست:نسل‌های مختلف گیمرها چه فرقی دارن؟
شبیه ولی متفاوت
از تجربه چیزهای جدید، تا مسئولیت‌پذیری
source
تولید محتوا

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari