یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جمعی از هیأت اعزامی معاونت علمی از بخش نانوتکنولوژی مرکز مطالعات پیشرفته هاوانا بازدید و در خصوص توسعه همکاری‌ها با طرف کوبایی بحث و تبادل نظر کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری؛ همزمان با سفر معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری و هیأت همراه به کوبا، جمعی از اعضای هیأت از بخش نانوتکنولوژی مرکز مطالعات پیشرفته هاوانا بازدید و در خصوص توسعه همکاری‌ها با طرف کوبایی بحث و تبادل نظر کردند.
در این مرکز که مسئولیت توسعه بین رشته‌ای فناوری نانو را با همکاری سایر مؤسسات پژوهشی کشور کوبا برعهده دارد، فعالیت‌های آموزشی و تحقیقاتی با بهره گیری از دستگاه‌های مختلف ایرانی در جریان است.
محققان مرکز با تقدیر از کیفیت دستگاه‌های ایرانی از جمله میکروسکوپ نیروی اتمی، عملکرد آنان را با نمونه‌های مشابه آمریکایی و اروپایی مشابه ارزیابی کردند.
توسعه همکاری‌های علمی با حضور کشورهای ثالث، افزایش کاربرد محصولات آزمایشگاهی و تست آزمون ایرانی در کشور کوبا با اعزام تیم تخصصی به نمایشگاه ایران ساخت و توسعه همکاری شرکت‌های دانش بنیان با مراکز فناوری در کشور کوبا بخشی از توافقات حاصل شده در این بازدید بود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
 
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari