خبر خوان حرفه ای
سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: آخرین فرصت ارسال آثار هنرمندان چرم برای شرکت در رویداد ملی «سه‌گام»، 26 شهریورماه است.
به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سمانه سلطانی‌پور، سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان ضمن دعوت از هنرمندان چرم استان برای شرکت در رویداد ملی سه‌گام گفت: رویداد ملی سه‌گام سال جاری با عنوان پیوند طراحان و تولیدکنندگان چرم دست‌دوز در تجاری‌سازی تولیدات چرمی ایرانی نام‌گذاری شده و آخرین‌ مهلت ارسال آثار توسط هنرمندان، 26 شهریورماه است.
وی گفت: این رویداد از 5 تا 20 مهرماه 1402 در گالری مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد تهران برگزار می‌شود.
سلطانی‌پور افزود: برگزاری مسابقه، برپایی نمایشگاه آثار برتر، نشست‌های تخصصی و تولید زنده از برنامه‌های این رویداد ملی است.
سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان افزود: این رویداد ملی، محلی برای معرفی هنرمندان، کشف استعدادهای جدید و نمایش آخرین دستاوردهای هنرمندان سراسر کشور است.
سلطانی‌پور گفت: حضور هنرمندان چرم استان سمنان در این رویداد ملی، فصلی جدیدی را در ارتقای جایگاه هنرمندان چرم استان سمنان به‌عنوان استانی مطرح در ایران و جهان آغاز می‌کند.
وی با تأکید بر اینکه از مهم‌ترین اهداف این رویداد آشنایی هنرمندان با یکدیگر، کشف استعدادهای نو در این عرصه و ایجاد فضایی برای مواجهه بی‌واسطه مخاطبان با آثار است، افزود: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.mcth.ir و www.handmadeleather.art مراجعه کرده و با شماره ۳۳۳۰۰۰۷۵ داخلی ۱۴۸ (کارشناس صنایع‌دستی استان) تماس بگیرند.
پایان پیام/74002/م/
source

شینگل
بازار صادراتی ایران
تولید محتوا
خبر خوان حرفه ای

source

توسط salamatikhabari