خبر خوان تخصصی بین الملل
شورای امنیت ملی روسیه اعلام کرد که آمریکا به راحتی نظامیان دیگر کشورهای عضو ناتو را به کشتن می‌دهد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، شورای امنیت ملی روسیه، تاکید کرد که آمریکا به آسانی جان نظامیان دیگر کشورهای عضو ناتو را به خطر می‌اندازد.
شورای امنیت ملی روسیه با اشاره به سیطره آمریکا بر ناتو تصریح کرد: واشنگتن بدون اینکه جان نظامیان خود را به خطر بیاندازد، به راحتی نظامیان دیگر کشورهای عضو ناتو را به کام مرگ می‌فرستد.
این شورا در ادامه با اشاره به فشارهای کشورهای غربی به دیگر کشورها جهت پیروی از سیاست‌های آنان تصریح کرد: سفرای آمریکا، انگلیس و فرانسه تلاش کردند که هیئت‌های دیگر کشورها را به عدم حضور در نشست امنیتی شورای امنیت ملی روسیه مجبور کنند.
همچنین شورای امنیت ملی روسیه ضمن اشاره به فعالیت‌های جاسوسی برخی کشورها در روسیه بیان کرد: در سال‌های گذشته، اقدامات صدها نیروی دستگاه‌های اطلاعاتی بیگانه و دیگر افرادی که در اقدامات مخرب ضدروسیه و شرکای آن دست داشتند، خنثی شد.
این نهاد امنیتی روسی در ادامه به ساختار شورای امنیت سازمان ملل متحد و لزوم تغییر آن نیز اشاره کرد و اعلام کرد: گسترش شورای امنیت سازمان ملل متحد و دربرگرفتن برخی کشورهای آسیایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی به شدت ضرورت یافته است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
سئو سایت

خبر خوان تخصصی بین الملل
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari