خبر خوان حرفه ای
باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به یک دلیل خاص به بازیکن کره‌ای که به تازگی به این تیم ملحق شده، اجازه داده است تمرینات تیم لوئیس انریکه را رها کند و به کشورش برگردد.
به گزارش ایلنا و به نقل از آ اِس اسپانیا، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بال کره‌ای خود کانگ این لی را به مدت نزدیک به یک ماه در اختیار نخواهد داشت، دلیل آنهم ابراز تمایل این بازیکن به همراهی تیم امید کشورش در مسابقات فوتبال بازی‌های آسیایی هانگژوی چین است که از چهار روز دیگر آغاز می‌شود و تا 8 اکتبر ادامه خواه داشت.
با وجود اینکه کانگ این لی تازه به PSG ملحق شده است و نیاز دارد تمام تلاش خود را برای جلب رضایت انریکه انجام دهد تا در ترکیب اصلی پاریسی‌ها بماند، او اما ترجیح داده است که از باشگاه تقاضا کند به وی اجازه رفتن به اردوی تیم امید کره‌ای‌ها و همراهی آن در بازی‌های آسیایی را بدهد.
طبق قوانین کره جنوبی آن دسته از ورزشکارانی که موفق به کسب عناوین قهرمانی جهان یا مدال طلای المپیک شوند، از خدمت سربازی معاف می‌شوند و این اتفاقی بود که برای سون هئونگ مین، بازیکن تاتنهام رخ داد. اکنون کانگ این لی نیز امیدوار است که با تجربه اتفاقی مشابه از خدمت دو ساله سربازی معاف شود و بتواند به روند پیشرفت خود در فوتبال ادامه دهد.
پاریسی‌ها هم تصمیم گرفته‌اند که به کانگ این لی در تحقق این هدف کمک کنند. این در حالی است که باشگاه‌های فوتبال برای آزاد گذاشتن بازیکنان ملی‌پوش خود جهت حضور در رویداد‌هایی غیر از آنچه در تقویم فیفاست، الزامی ندارند.
 
تمام حقوق برای خبرگزاری کار ايران (ايلنا) محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
source

شینگل
بازار صادراتی ایران
تولید محتوا
خبر خوان حرفه ای

source

توسط salamatikhabari