چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
طرح جدید فروش نقدی خودروی تیارا مخصوص آن دسته از افرادی است که از طریق سامانه یکپارچه تخصیص اقدام به خرید خودرو کرده‌اند و تحویل خودروی آن‌ها طبق اولویت‌بندی، به پاییز موکول شده است. متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت مکث موتور به نشانی http://customers.maxmotorco.com و با استفاده از کد ملی خود، از اولویت تحویل خودرو اطلاع پیدا کرده و چنانچه اولویت تحویل پاییز باشد، نسبت به خرید نقدی تیارا اقدام کنند.
در این طرح فروش، تیارا در دو رنگ مشکی و سفید با قیمت ۱ میلیارد و ۳۴۱ میلیون و ۵۶۳ هزار تومان معادل قیمت مصوب در دسترس متقاضیان قرار گرفته است. علاقه‌مندان از روز سه‌شنبه مورخ ۲۱ شهریورماه لغایت دوشنبه ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۲ فرصت دارند عملیات واریز وجه را انجام دهند. زمان تحویل خودروهای تیارا ۹۰ روز کاری اعلام شده است.
توجه داشته باشید که واریز وجه جهت خرید نقدی تیارا تنها از طریق درگاه اینترنتی و جهت کد ملی‌های اعلامی از طریق سامانه یکپارچه تخصیص امکان‌پذیر است. در ضمن، واریز مبالغ باید از طریق شماره‌حسابی صورت گیرد که به نام متقاضی است. شماره تلفن ثبت‌شده در سیستم هم باید به نام متقاضی باشد. اگرچه قیمت اعلامی شامل کلیه هزینه‌ها اعم از عوارض بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش‌افزوده، نقل و انتقال و … می‌شود، ولی در صورت تغییر تعرفه هر یک تا زمان تحویل، مشتری باید مابه‌التفاوت ناشی از حقوق دولتی را پرداخت کند.
به عنوان یک نکته مهم، جریمه تأخیر در تحویل خودرو در صورت تخصیص ارز در سامانه بانک مرکزی معادل ۱۲ درصد سالانه است. اگر تخصیص ارز در این سامانه صورت نگیرد، مسئولیتی شامل حال مکث موتور نمی‌شود. سود انصراف نیز ۱۲٪ سالانه در نظر گرفته شده است.
تمام اطلاعات مربوط به تیارا در وب‌سایت رسمی مکث موتور به آدرس www.maxmotorco.com قابل‌مشاهده هستند. شرایط فروش نقدی تیارا مکث موتور در جدول زیر خلاصه شده است. در بخشنامه فروش نقدی تیارا قید شده که امکان انتقال امتیاز و حقوق ناشی از خرید خودرو به اشخاص ثالث (حتی به صورت وکالتی)، امکان فروش حواله خودرو به صورت وکالتی و همین‌طور امکان صلح در قرارداد وجود ندارد.

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود
source
تولید محتوا

سئو سایت
اهمیت کت زنانه

چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari