دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
درحالی‌که A17 Pro اپل اولین تراشه 3 نانومتری دنیای موبایل محسوب می‌شود، ظاهراً تفاوت چندانی با A16 Bionic ندارد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
اپل A17 Pro اولین تراشه 3 نانومتری دنیا محسوب می‌شود، اما طبق نتایج بنچمارک و همچنین اطلاعاتی که به‌تازگی منتشر شده‌اند، ظاهراً با یک نسخه بهبودیافته تراشه A16 Bionic با فرکانس بالاتر روبه‌رو هستیم.
در بنچمارک گیک‌بنچ با تفاوت چشمگیری میان عملکرد دو تراشه A16 Bionic و A17 Pro روبه‌رو نبودیم که اطلاعات جدید ظاهراً می‌تواند دلیل این موضوع را برملا کند. درحقیقت به نظر می‌رسد که تراشه جدید اپل همان A16 Bionic با بهینه‌سازی‌های مختلف و فرکانس بالاتر است.
طبق اطلاعاتی که توسط یکی از منابع دنیای فناوری به نام Revegnus منتشر شده است، شباهت‌هایی میان دو تراشه اپل وجود دارد. هسته‌های قدرتمند و کم‌مصرف چیپست‌های اپل با اسم رمز مشخص می‌شوند. برای A15 Bionic این اسم رمز H14C و برای A16 Bionic این اسم رمز H15 بود. حالا برای A17 Pro با اسم رمز H15 Coll روبه‌رو هستیم.
اگر تراشه 3 نانومتری اپل کاملاً با نسل قبلی متفاوت بود، باید از اسم رمز کاملاً جدیدی برای آن استفاده می‌شد؛ مثل H16. منبع گزارش امروز می‌گوید که A17 Pro احتمالاً نسخه بهبودیافته A16 Bionic با یک هسته گرافیکی بیشتر، فرکانس بالاتر برای هسته‌های قدرتمند و چندین بهینه‌سازی است.
دیروز ظرفیت باتری سری آیفون ۱۵ فاش شد که افزایش ناچیز نسبت به نسل قبلی را نشان می‌داد. با وجود افزایش ظرفیت باتری و استفاده از تراشه 3 نانومتری، شارژدهی باتری گوشی‌های جدید اپل تفاوتی با نسل قبل ندارد. علاوه‌براین، اپل در کنفرانس Wonderlust هیچ نموداری از مقایسه عملکرد تراشه جدیدش با رقبا منتشر نکرد.
با توجه به تمام این موارد، به نظر می‌رسد A17 Pro تفاوت چندانی با نسل گذشته‌اش ندارد و مهم‌ترین ویژگی‌اش استفاده از لیتوگرافی 3 نانومتری است. ظاهراً اپل پیشرفت اصلی را برای A18 Bionic یا A18 Pro کنار گذاشته است و باید سال آینده میلادی منتظر یک تراشه کاملاً جدید باشیم.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود
source

قیمت شینگل
موکت
پارکت

تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari