یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
کمتر از یک ماه دیگر
تاریخ دقیق انتشار نسخه پلی استیشن Roblox اعلام شد. این بازی در روز ۱۰ اکتبر (۱۸ مهر) برای PS4 منتشر خواهد شد و از طریق سازگاری با کنسول قدیمی بر روی PS5 نیز قابل بازی کردن خواهد بود.
باید اشاره کرد که این عنوان از پشتیبانی کامل کراس‌پلتفرم در رایانه‌های شخصی، موبایل و ایکس باکس برخوردار خواهد بود. Roblox ابتدا در سال ۲۰۰۶ بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شد و سپس در سال ۲۰۱۲ به iOS و در سال ۲۰۱۴ به اندروید منتقل شد.
اولین نسخه کنسولی این عنوان در سال ۲۰۱۵ برای ایکس باکس وان منتشر شد و هنوز در Xbox Series X/S قابل بازی کردن است. با این حال در هشت سال پس از آن برای کنسول‌های سونی یا نینتندو عرضه نشد.
پیش از این در بیانیه‌ای پس از سخنرانی اصلی در کنفرانس توسعه‌دهندگان Roblox در سانفرانسیسکو، بیان شد:
اعلام می‌کنیم که ماه آینده بیش از ۱۵۰ میلیون دارنده کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ می‌توانند به نسخه کامل تجربیات Roblox دسترسی پیدا کنند.
علاوه بر نسخه جدید پلی استیشن، این شرکت اعلام کرد که نسخه ایکس باکس را نیز ارتقا خواهد داد. برنامه به‌روز شده Xbox ظاهر جدید، آپدیت‌های مکرر (با دسترسی به آخرین ویژگی‌ها)، محتوا و تجربه کاربری بهبود یافته را فعال می‌کند.
به‌دست آوردن تجربیات توسعه‌دهندگان در این دو پلتفرم شگفت‌انگیز، گام مهمی در جهت در دسترس قرار دادن Roblox در تمام محبوب‌ترین دستگاه‌ها است.
بر اساس تغییراتی که چندی پیش برای Roblox رخ داد، بازیکنان می‌توانند به محتوای بزرگسالی دسترسی داشته باشند که سطح خشونتشان بیشتر بوده و استفاده از مواد مخدر و نوشیدنی‌های الکی در آن‌ها وجود دارد. البته همه کاربران نمی‌توانند به محتوای بازی‌های +۱۷ سال دسترسی داشته باشند.
چه بلایی سر بازی های ترنسفورمرز اومد؟
اولا مسخره هست چون ۲۰۲۳ هستیم ولی هنوز بعضی از بازیا رو نسل قبل میدن که این نسل هم بتونه با بکوارد اجرا کنه ! یعنی مصداق سواستفاده از بکوارد
بعدشم چرا نباید نسخه های پلی استیشن از وی آر پشتیبانی کنه ؟!
ارواحی که باید از آنها بترسید
بازگشت کم هیجان جانی دپ!!!
source
تولید محتوا

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari