دنیای متفاوت تکنولوژی
حیوانات نقش‌های مختلفی در بازی‌ها ایفا می‌کنند. آنها می‌توانند به عنوان دشمنان، متحدان، یا حتی شخصیت‌های اصلی بازی ظاهر شوند. حیوانات می‌توانند به بازی‌های ویدیویی جذابیت بیشتری ببخشند  و باعث شوند که بازی‌ها واقعی‌تر و باورپذیرتر به نظر برسند. پت ها در بازی فری فایر جزو یکی از آپدیت های پرطرفدار این بازی هستند که […]
حیوانات نقش‌های مختلفی در بازی‌ها ایفا می‌کنند. آنها می‌توانند به عنوان دشمنان، متحدان، یا حتی شخصیت‌های اصلی بازی ظاهر شوند. حیوانات می‌توانند به بازی‌های ویدیویی جذابیت بیشتری ببخشند  و باعث شوند که بازی‌ها واقعی‌تر و باورپذیرتر به نظر برسند. پت ها در بازی فری فایر جزو یکی از آپدیت های پرطرفدار این بازی هستند که در سال 2019 به آن اضافه شدند.
محبوب ترین حیوانات بازی فری فایر
پت ها در فری فایر دارای مهارت‌های مختلفی هستند که می‌توانند تأثیر مثبتی بر بازی بازیکنان داشته باشند. خرید حیوانات در بازی فری فایر با جم فری فایر انجام می شود برخی از پت ها غیرقابل فروش هستند و برخی دیگر با 450 تا 9999 جم قابل خرید هستند. اگر قصد خرید پک های جایزه، سکه گردونه، آفر و آیتم های بازی های موبایلی را دارید می توانید از آدرس (https://igame.ir/dlc/)  اقدام کنید.
در حال حاضر، 17 حیوان در بازی فری فایر وجود دارد که هر یک از آنها دارای مهارت‌های منحصر به فرد خود هستند. برخی از این حیوانات مانند دودو و موکی موکی توانایی‌های تدافعی دارند، در حالی که برخی دیگر مانند، کراکس و پوتی توانایی‌های تهاجمی دارند. همچنین، برخی از حیوانات مانند پوتی و گربه توانایی‌های پشتیبانی دارند.
5 حیوان معروف بازی فری فایر
انتخاب پت مناسب به سبک بازی و نیازهای بازیکن بستگی دارد. برخی از پت‌ها برای بازیکنانی که تمرکز بیشتری بر روی حمله دارند مناسب هستند، در حالی که برخی دیگر برای بازیکنانی که تمرکز بیشتری بر روی دفاع دارند مناسب هستند.
بر اساس آمار موجود، پرفروش ترین حیوان در بازی فری فایر، Mr. Waggor است. این حیوان خانگی دارای مهارت Favorite Food است که باعث می‌شود سلامت بازیکن با سرعت بیشتری در طول بازی بهبود یابد.
Mr. Waggor جدیدترین و پرفروش ترین حیوان فری فایر
 این مهارت برای بازیکنانی که تمرکز بیشتری بر روی زنده ماندن دارند بسیار مفید است. سایر حیوانات پرفروش در بازی فری فایر عبارتند از:
پت‌ها را می‌توان به روش‌های مختلفی در بازی فری فایر کسب کرد. برخی از روش‌های کسب پت‌ها عبارتند از:
انتخاب حیوان مناسب به سبک بازی بازیکن و نیازهای او بستگی دارد. برای مثال، بازیکنانی که به دنبال افزایش قدرت دفاع خود هستند، می‌توانند از حیواناتی مانند: موکی موکی یا کراکس استفاده کنند. رایج ترین روش برای بدست آوردن حیوانات در فری فایر خرید جم فری فایر متناسب با قیمت پت مورد نظر است. اگر قصد خرید جم فری فایر دارید کافیست عبارت “خرید جم فری فایر آی گیم” را در گوگل سرچ کنید و بر روی اولین رتبه یعنی سایت آی گیم (https://igame.ir/) کلیک کنید.
salb-techna


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
source
سئو سایت

دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari