چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
سامانه یکپارچه خودرو در پی افزایش تعداد انصراف‌ها در دوره قبلی، اقدام به اعلام ثبت‌نام مجدد ظرفیت‌های خالی خودروسازان با شرایط جدید نموده و این فرصت را از روز دوشنبه ۲۰ شهریور تا پنجشنبه ۲۳ شهریور به متقاضیان ارائه می‌دهد.
بر اساس اطلاعیه جدید سامانه یکپارچه فروش خودروها، این سامانه از تاریخ ۲۰ شهریور تا ۲۳ شهریور باز می‌شود و امکان ویرایش اولویت‌بندی و تغییر خودرو برای متقاضیان در دوره تحویل خودروهای ۱۴۰۳ فراهم شده است.
طبق این اطلاعیه، ظرفیت‌های خالی موجود خودروسازان با شرایط جدید و از طریق سامانه یکپارچه فروش خودروها مجدداً ارائه خواهد شد.
برای ثبت‌نام در این طرح، متقاضیان باید به شرایط زیر توجه کنند:
افرادی که تمامی شرکت‌های حاضر در طرح (اول و دوم) و موعد تحویل آن‌ها در سال ۱۴۰۳ تعیین شده است، می‌توانند نسبت به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده توسط شرکت‌های کرمان موتور و مدیران خودرو اقدام کنند.
– ابتدا، متقاضی باید وارد پروفایل کاربری خود شده و گزینه “لغو سفارش” خودروی قبلی را انتخاب کند تا خودروی قبلی حذف شود.
– پس از لغو سفارش، متقاضی می‌تواند از میان محصولات اعلامی در سایت، خودروی جدید خود را انتخاب کند.
– در پایان مهلت تغییر خودرو، متقاضی باید به سایت خودروساز مراجعه کرده و مبلغ معین شده را واریز کند تا فرآیند ثبت‌نام نهایی انجام شود.
– در صورت انتخاب خودروی بیش از ظرفیت موجود، تخصیص به ترتیب اولویت‌های تعیین شده صورت خواهد گرفت.
– در صورتی که متقاضی سفارش قبلی را لغو کرده و امکان انتخاب خودروی جایگزین را نداشته باشد، اولویت قبلی او حفظ می‌شود.
– در صورت عدم واریز مبلغ تعیین شده به حساب خودروساز، متقاضی از اولویت‌بندی حذف خواهد شد.
متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت‌دهی هیچ خودرویی به آن‌ها تخصیص داده نشده است، نیز امکان انتخاب تمامی محصولات عرضه شده توسط دو شرکت مذکور برای آن‌ها فراهم خواهد بود. طبیعتاً ظرفیت‌های موجود به آن‌ها از محل عدم تکمیل ظرفیت پس از تخصیص به متقاضیان دور اول خواهد بود.
مهلت جابه‌جایی یا انتخاب خودرو تنها ۴ روز است و پس از ارسال فهرست اولویت‌بندی شده به شرکت‌های خودروساز و اطلاع‌رسانی به متقاضیان، امکان تکمیل وجه به مدت ۵ روز ارائه می‌شود. لازم به ذکر است که افرادی که تاکنون دعوت‌نامه برای ایشان صادر شده یا خرید خودرو داشته‌اند، مشمول این طرح نخواهند بود.
جهت اطلاع از جزئیات برنامه فروش خودروسازان و مشاهده محصولات ارائه شده، متقاضیان می‌توانند به سایت شرکت‌های مذکور مراجعه نمایند.
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود
source
تولید محتوا

سئو سایت
اهمیت کت زنانه

چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari