یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
copy
اگرچه تا رونمایی از سری آیفون ۱۵ کمتر از ۲۴ ساعت زمان باقی مانده، به تازگی متوجه شدیم آیفون ۱۵ پرو ۸ گیگابایت رو خواهد داشت.
اپل قرار است فردا از گوشی‌های سری آیفون ۱۵ در چهار مدل استاندارد، پلاس، پرو و پرو مکس رونمایی کند. اطلاعات کامل این گوشی‌ها کمتر از ۲۴ ساعت دیگه به طور رسمی فاش می‌شود اما افشاگری به تازگی مدعی شده آیفون ۱۵ پرو قرار است ۸ گیگابایت رم و ۱ ترابایت حافظه‌ی داخلی داشته باشد.
بدین ترتیب، ترکیب حافظه‌ی داخلی و رم آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس به شرح زیر خواهد بود:
اینطور هم که از خبرها پیداست، ظاهرا اپل می‌خواهد برای تولید حافظه‌ی داخلی این گوشی‌ها طبق معمول از SSD پرسرعت استفاده کند که حافظه‌ی NAND آن‌ها را هم شرکت‌های زیر تأمین خواهند کرد.
اگرچه شایعه شده اپل می‌خواهد از ۲ ترابایت حافظه‌ی داخلی برای آیفون‌های جدیدش استفاده کند اما بعید است این اتفاق رخ دهد. معمولا حافظه‌ی داخلی بیشتر برای زمانی منطقی است که حداقل دوربین کمی پیشرفت داشته باشد. این در حالی است که دوربین آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس خیلی در مقایسه با قبل تفاوت نخواهد داشت. در نتیجه ۲ ترابایت حافظه‌ی داخلی عملا بی‌فایده خواهد بود در حالی که همان ۱ ترابایت هم بیشتر از حد نیاز بود.
علاوه بر این‌ها، برای تأمین حافظه‌ی رم هم اپل با شرکت‌های سامسونگ، مایکرون و SK هاینیکس همکاری خواهد کرد. البته اپل ظاهرا هم رم‌های ۶ و هم ۸ گیگابایتی را تست کرده که برای مدل‌های استاندارد و پلاس از۶ و آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس هم به احتمال بسیار زیاد از ۸ گیگابایت رم استفاده خواهد شد. از جمله سایر امکانات سری آیفون ۱۵ پرو می‌توان به تراشه‌ی A17 با لیتوگرافی ۳ نانومتری، گرافیک بهتر، پورت USB-C (برای تمام مدل‌ها) و دوربین پریسکوپی (برای مدل پرو مکس) اشاره کرد.
source

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari