مجله روزمره سلامت خانواده
لباس های گپ به لباس های بافت ظریف بلند می گویند. البته گپ خود نام برند است و به دلیل این که اولین تولید کننده این دست از لباس ها برند گپ بوده است، این نوع از لباس ها در بین ایرانیان با نام گپ شناخته می شود. خود گپ ها دارای مدل های مختلفی هستند. در این مقاله قصد داریم گپ مخملی را معرفی کنیم و توضیح دهیم که چرا گپ های مخملی می توانند انتخاب بسیار خوبی باشند. اگر می خواهید با این دست از لباس ها بیشتر آشنا شوید، ادامه مقاله را مطالعه کنید.

گپ های مخملی لباس هایی هستند که اکثر افراد آن ها را دوست دارند. این لباس ها هم راحت و هم گرم هستند. در ادامه برخی از دلایلی که توضیح می دهد چرا شما به این لباس نیاز دارید را شرح خواهیم داد.

یکی دیگر از دلایل انتخاب گپ مخملی راحتی بالای آن ها است. گپ های مخملی در کنار گرم بودن بسیار راحت و سبک هستند. وقتی گپ های مخملی را می پوشید، می توانید احساس کنید که انگار دور شما یک پتو نرم پیچیده شده است. با این نوع لباس می توانید هم در خانه و هم در بیرون از خانه راحت باشید و بدون مشکل با آن بگردید. همچنین از آنجایی که آب و هوا در زمستان و پاییز معمولا غیر قابل پیش بینی است، خوب است که همیشه این لباس را همراه خود داشته باشید.

علاوه بر سازگاری بالای گپ های مخملی با دیگر لباس ها یک خوبی دیگر این لباس ها این است که می توان گپ مخملی را تقریبا در هر رویداد و مناسبتی پوشید. چه یک رویداد رسمی باشد و چه یک مجلس به سادگی یک دورهمی دوستانه.

گپ مخملی نه تنها گرم و راحت است، بلکه همیشه مطابق مد روز نیز هست. همان طور که پیش نیز اشاره کردیم، گپ های مخملی یا همان ژاکت های بافتنی به راحتی با دیگر لباس ها هماهنگ می شوند و می توان با هر لباسی آن ها را پوشید. به همین دلیل می توانید استایل بسیار زیبایی با انوع از لباس داشته باشید.

نگران هزینه ای که برای گپ های مخملی می کنید نباشید. یک گپ مخملی ماندگاری بسیار بالایی دارد و از آن جایی که هیچگاه از مد نمی افتد، می توانید تا مدت زمانی طولانی آن را نگه دارید. گپ های مخملی باکیفیت با گذر زمان و شستشو کیفیت خود را از دست نمی دهند و در صورت نگهداری درست می توان از آن ها تا مدتی طولانی استفاده کرد. به همین علت لازم نیست که نگرانی ای از بابت پولی که برای آن ها می پردازید داشته باشید.

گپ مخملی با رنگ های تیره در ابتدا خوب به نظر می رسند؛ اما اگر مدل های ارزان قیمت را خریداری کرده باشید، به خصوص اگر رنگ لباس تیره مثلا مشکی یا سرمه ای باشد، بعد از شستن و خشک کردن رنگ اولیه و زیبا خود را از دست می دهد که این باعث می شود نسبت به روز خرید رنگ کدرتری را منعکس کند.

گپ مخملی لباسی فوق العاده برای فصول سرد سال است. این لباس شما را گرم نگه می دارد و در عین حال بسیار راحت است. همچنین با دیگر لباس ها به خوبی ست می شود و خیال شما بابت هماهنگ کردن این لباس با دیگر لباس ها راحت است. همچنین به دلیل عمر بالایی که دارد، خرید آن نیز بسیار به صرفه است. به همین دلیل اگر در خرید گپ مخملی دو دل هستید، پیشنهاد می کنیم این نوع لباس را امتحان کنید. مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد.

نوشته گپ مخملی و 5 دلیل برای خرید آن اولین بار در پولک گالری. پدیدار شد.
source

مجله روزمره سلامت خانواده
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari