یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سردار آزمون و راسموس کریستنسن، دو بازیکن جدید آ. اس. رم برای مسابقات اروپایی از فهرست خط خوردند.

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه رم این تصمیم را پس از محدودیت های تعیین شده از سوی کمیته فیرپلی مالی یوفا و در توافق با این نهاد اداره کننده فوتبال اروپا گرفت.
پارسال این قرعه به نام اولا سولباکن افتاد و امسال سردار آزمون و کریستنسن؛ سرنوشت عجیب برای دو ستاره تازه وارد رم؛  باشگاهی که نمی تواند از ۱۰۰ درصد ورودی های جدید پس از بازار نقل و انتقالات استفاده کند.
بدیهی است که وینگر راست دانمارکی و مهاجم ایرانی هیچ مشکلی در عقد قرارداد با رم نداشتند، اما باشگاه رم برای مطابقت با برنامه اعمال شده فیرپلی مالی باید از دستورالعمل یوفا پیروی می کرد؛ همانطور که یکسال پیش هم این کار را انجام داد. آنها باید تراز نقل و انتقالاتی خود را ترمیم می کردند؛ پارامتری که باشگاه قرمز و زرد را ملزم می کند تا هزینه های بازیکنانش را به فرمول مدنظر یوفا برساند.
در حال حاضر در فهرست مهاجمان رم، تامی آبراهام، روملو لوکاکو و پائولو دیبالا حضور دارند و سردار از این جمع خط خورده است که این یک خبر شوک آور برای مهاجم ایرانی رم محسوب می شود.
لیست ارسالی بازیکنان رم برای مسابقات لیگ اروپا به شرح زیر است:
دروازه بانان: روی پاتریسیو، مایل سویلار، پیترو بوئر
مدافعان: زکی چلیک، ریک کارزدورپ، ماراش کومبولا، دیگو یورنته، جیانلوکا مانچینی، ایوان ندیکا، کریس اسمالینگ، لئوناردو اسپینازولا
هافبک ها: هوسم آئوار، ادواردو بووه، برایان کریستانته، ریکاردو پاگانو، لئاندرو پاردس، لورنزو پلگرینی، رناتو سانچس، نیکولا زالوسکی
مهاجمان: تامی آبراهام، آندره آ بلوتی، پائولو دیبالا، استفان الشراوی، روملو لوکاکو
 
source
عطر تلخ و خنک مردانه

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari