دنیای متفاوت تکنولوژی
دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
شما پس از خرید تتر برای انتقال آن از چه شبکه‌ای استفاده می‌کنید؟ بهترین شبکه بلاکچین برای انتقال ارز دیحیتال تتر کدام است؟
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
شما پس از خرید تتر برای انتقال آن از چه شبکه‌ای استفاده می‌کنید؟ بهترین شبکه بلاکچین برای انتقال ارز دیحیتال تتر کدام است؟
تتر یکی از ارزهای دیجیتال محبوب بین کاربران ایرانی است که با نماد USDT شناخته می‌شود و برخلاف دیگر توکن‌ها، قیمت نسبتا پایداری دارد. درواقع، تتر استیبل کوینی است که قیمتش با دلار آمریکا برابری می‌کند و از همین رو برای حفظ ارزش دارایی‌ها در نوسانات بازار، ابزاری مناسب به شمار می‌آید.
ارز دیجیتال تتر ابتدا روی شبکه بلاک چینِ بیت کوین و با پروتکل Omni شد، امکان انتقال این توکن، پس از مدتی در شبکه‌های دیگری هم فراهم شد و در حال حاضر، روی چندین شبکه‌ی مختلف برای انتقال در دسترس است.
*کارمزد انتقال روی شبکه‌های اتریوم و ترون، شناور و متغیر است.
دقت داشته باشید که هر شبکه‌ی بلاک چین، مزایا و معایب خاص خود را دارد و این کاربر است که باید باتوجه به نیاز و هدف خود، به محاسبه کارمزد انتقال تتر در شبکه‌های بلاکچین بپردازد و سپس یک شبکه را از میان بهترین شبکه‌ها برای انتقال ارز دیحیتال تتر، انتخاب کند. در این قسمت بهترین شبکه‌ها برای انتقال ارز دیحیتال تتر را معرفی می‌کنیم و پس از آن با اشاره به مزایا و معایب هرکدام، به شما کمک خواهیم کرد که بهترین شبکه را برای انتقال ارز دیجیتال تتر انتخاب کنید.
اتریوم (Ethereum) : اتریوم شبکه‌ی بلاک‌چین هوشمندی است که قابلیت اجرای قرارداد‌های هوشمند را دارد و انتقال ارز دیجیتال تتر هم در سال ۲۰۱۷ روی این شبکه‌ با استاندارد ERC-20، امکان‌پذیر شد. ERC-20 استانداردی برای توکن‌های قابل تبادل روی شبکه‌ی اتریوم است که به وسیله‌ آن، معاملات و تراکنش‌های تتر روی شبکه اتریوم با استفاده از آدرس‌های بلاک‌چین اتریوم، ثبت و ذخیره می‌شوند.
ترون (Tron) : ترون هم مانند اتریوم، شبکه بلاک‌چین هوشمندی است که قابلیت اجرای قرارداد‌های هوشمند را دارد و در سال ۲۰۱۸، به عنوان رقیبی برای اتریوم راه‌اندازی شد. ترون، پلتفرمی غیرمتمرکز برای خلق و به‌اشترا‌گ‌گذاری محتوا است که ارز دیجیتال تتر را با استاندارد TRC20 در شبکه انتقال می‌دهد.
استاندارد BEP20 : BEP-20، استانداردی برای انتقال تراکنش‌ها روی شبکه Binance Smart Chain است که در ابتدا برای انتقالات صرافی غیرمتمرکز Binance DEX طراحی شد؛ نقل و انتقالات با این استاندارد، سریع و کم‌هزینه انجام می‌شود.
آربیتروم (Arbitrum): آربیتروم، پروتکل لایه دوم بلاک چین اتریوم است که با استفاده از راهکار Optimistic Rollup یا رول‌آپ خوشبینانه، امکان اجرای قرارداد‌های هوشمند را با سرعت و هزینه پایین فراهم می‌کند
رول‌آپ خوشبینانه، راهکاری برای برطرف کردن مشکل مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم است و اساس کارِ آن، جمع‌آوری و فشرده‌سازی تراکنش‌ها خارج از زنجیره اصلی و انتقال نتایج به زنجیره، در مرحله‌ی بعدی است؛ امکان انتقال ارز دیحیتال تتر در سال ۲۰۲۱ روی شبکه آربیتروم فراهم شد.
کوکوین شیرز : (KCC) کوکوین شیرز مانند BEP20، استانداردی برای انتقال توکن‌های قابل‌تبادل روی شبکه KuCoin Community Chain یا KCC است و در سال ۲۰۲۱، با همگام سازی با شبکه‌ی اتریوم، انتقال ارز دیجیتال تتر روی آن امکان‌پذیر شد.
اپتیمیزم : (Optimism) اپتیمیزم هم مانند آربیتروم، راهکار لایه دو برای برطرف کردن مشکل مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم است که از طریق رول‌آپ خوشبینانه (Optimistic Rollup) و با افزایش توان عملیاتی شبکه‌ی اتریوم، امکان انتقال تتر در سال ۲۰۲۱ را فراهم کرد؛ این شبکه یکی از بهترین شبکه‌ها برای انتقال ارز دیحیتال تتر شناخته می‌شود.
آوالانچ : (Avalanche) آوالانچ، شبکه‌ای است که امکان اجرای قرارادادهای هوشمند با استفاده از الگوریتم اجماع جدیدی به نام Snowman، روی آن فراهم شد و درحال‌حاضر هم یکی از بهترین شبکه‌ها برای انتقال ارز دیحیتال تتر معرفی می‌شود.
الگوریتم اجماع Snowman، براساس DAG (مخفف عبارت Directed Acyclic Graph) پیاده‌سازی شده و با حفظ خطی بودن زنجیره، سرعت و امنیت بالایی برای انجام تراکنش‌ها به ارمغان می‌آورد. این شبکه با پشتیبانی از زیرشبکه‌های مختلف، امکان سفارشی‌سازی و تطبیق‌پذیری بالایی ارائه می‌دهد و از سال ۲۰۲۱، به عنوان یکی از بهترین شبکه‌ها برای انتقال ارز دیجیتال تتر معرفی شده است.
پالیگان : (Polygon) پالیگان هم پروتکل لایه دوم بلاک چین اتریوم است که با راهکاری به نام پلاسما (Plasma)، امکان اجرای قرارداد‌های هوشمند را فراهم می‌کند. این شبکه با ایجاد زنجیره‌های فرعی، بار را از روی بلاک چین اصلی برداشته و پس از پردازش‌های لازمن، نتایج را به زنجیره اصلی ارسال می‌کند.
پالیگان با کاهش هزینه و افزایش سرعت شبکه اتریوم، امکان انتقال تتر را فراهم کرده و یکی از بهترین شبکه‌ها برای انتقال ارز دیحیتال تتر به شمار می‌رود.
کارمزد انتقال تتر در شبکه‌های مختلف به خصوص شبکه‌های ترون و اتریوم، به گس فی و ترافیک شبکه، بستگی دارد. هر چه گس فی بیشتر، کارمزد انتقال هم بیشتر و هم هر چه ترافیک شبکه کمتر، کارمزد انتقال هم کمتر می‌شود. در جدول زیر، کارمزد بهترین شبکه‌ها برای انتقال ارز دیحیتال تتر را مشاهده می‌کنید.
صرافی بیت پین برای راحتی هرچه بیشتر کاربران، علاوه بر سه شبکه اصلی برای انتقال ارز دیحیتال تتر، ۵ شبکه جدید و کم‌کارمزد با سرعت بالا را به پلتفرم خود اضافه کرده است و کاربران ایرانی ارزهای دیجیتال می‌توانند با ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در این صرافی، پس از انجام فرایند احراز هویت، از مزایای این شبکه‌ها بهره‌مند شده و ارز دیحیتال تتر را به کمک شبکه‌های آربیتروم، اپتیمیزم ، کوکوین شیرز، آوالانچ و پالیگان، با سرعتی بالا و کارمزدی پایین، انتقال دهند.
برای بهره‌مند شدن از پتانسیل بهترین شبکه‌ها برای انتقال ارز دیحیتال تتر، در نظر گرفتن عواملی مانند هزینه، سرعت، امنیت، پایداری، قابل دسترسی، سازگاری و آشنایی از اهمیت بالایی برخوردار است و شما می‌توانید بسته به اولویت‌های خود، از میان آن‌ها، شبکه‌ای مناسب را انتخاب کنید:
شما کدام شبکه را به عنوان بهترین شبکه‌ برای انتقال ارز دیحیتال تتر، معرفی می‌کنید؟
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود
source

دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari