دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
HiPhi Y یک کراس‌اوور الکتریکی با درب‌های پروانه‌ای است که حداکثر برد آن به بیش از 800 کیلومتر می‌رسد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
های فای (HiPhi) یک استارتاپ چینی در حوزه تولید خودرو است که به دلیل طرح‌های نوآورانه‌اش شناخته می‌شود. این استارتاپ در نمایشگاه خودرو شانگهای، از مدل جدید خود با نام های فای Y رونمایی کرد. HiPhi Y یک کراس‌اوور الکتریکی با درب‌های پروانه‌ای است که حداکثر برد آن به بیش از 800 کیلومتر می‌رسد. این خودرو سومین محصول برند های فای به شمار می‌آید.
طراحی ظاهری های فای Y شباهت قابل‌توجهی به مدل قبلی این برند یعنی های فای X دارد. بااین‌حال محصول جدید HiPhi‌ به سنسورهای لیدار مجهز شده است. بنابراین انتظار داریم تا این خودرو قابلیت‌های خودران بیشتری نسبت به سه محصول قبلی این برند داشته باشد.
استارتاپ چینی طرح خاصی را برای رینگ‌های های فای Y در نظر گرفته است که آن را طرح گلبرگ می‌نامند. خوشبختانه برخلاف بسیاری از خودروهای چینی، رینگ‌های این خودرو ابعاد بزرگی دارند و با بدنه خودرو سازگار هستند. ابعاد HiPhi Y معادل 4938/1958/1658 میلی‌متر و فاصله بین دو محور 2950 میلی‌متر هستند. سیستم تعلیق این خودرو در جلو از نوع جناغی دوبل و در عقب از نوع مولتی‌لینک است.
برای های فای Y، دو پیشرانه در نظر گرفته شده است. موتور اول 247 کیلووات (331 اسب بخار) و موتور دوم 371 کیلووات (497 اسب بخار) قدرت دارند. پیشرانه اول به همراه باتری 76.6 کیلووات ساعتی عرضه می‌شود، درحالی‌که موتور دوم به باتری 115 کیلووات ساعتی مجهز است. این خودرو در قالب سه تیپ به بازار عرضه می‌شود که برد آن‌ها به ترتیب 560 کیلومتر، 765 کیلومتر و 810 کیلومتر خواهد بود.
بلوبانک اسپانسر ویژه دیجیاتو در نمایشگاه شانگهای | بانک ولی دوست‌داشتنی
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود
source

قیمت شینگل
موکت
پارکت

تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari