یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
حذف صفحه روسی فروشگاه
سونی صفحه فروشگاه پلی استیشن بسته الحاقی Burning Shores بازی Horizon Forbidden West را در روسیه حذف کرده و همچنین در حال لغو و بازپرداخت پیش‌خرید کاربران روسی است.
Horizon Forbidden West به‌زودی بسته الحاقی بزرگی به نام Burning Shores دریافت خواهد کرد که بازیکنان را یک بار دیگر به خرابه‌های لس‌آنجلس می‌برد و محتوای جدیدی را به همراه خواهد داشت. اما اکنون مشخص شده که این تجربه در دسترس تمام بازیکنان قرار نخواهد گرفت.
به نظر می‌رسد سونی تصمیم گرفته که این بسته الحاقی را در روسیه نفروشد. صفحه Horizon Forbidden West: Burning Shores در فروشگاه روسی پلی استیشن بسته شده و ظاهرا سونی بازپرداخت پیش‌خریدهای این بازی توسط بازیکنان روسی را نیز آغاز کرده است.
تعدادی از شرکت‌های صنعت بازی در سال گذشته به دلیل حمله نظامی این کشور به اوکراین، تصمیم گرفته‌اند تا محصولات خود را در روسیه نفروشند. اخیرا نیز گفته شده بود که بازی Starfield از بتسدا در روسیه فروخته نخواهد شد.
این بسته الحاقی که قرار است در تاریخ ۱۹ آوریل (۳۰ فروردین) با قیمت ۲۰ دلار/۱۶ پوند برای پلی استیشن ۵ منتشر شود، داستان ایلوی را ادامه می‌دهد. بنابراین برای تجربه Burning Shores، باید داستان بازی اصلی (Horizon Forbidden West) را تکمیل کرده باشید. در مطلب «هر آن چه که باید از Horizon Forbidden West: Burning Shores بدانید» بیشتر می‌توانید با این بسته الحاقی آشنا شوید.
ویجی‌لاگ پلاس: کنسل شدن ای تیری و معرفی کانتر استرایک
الآن ps5 دار های روس با ps4 دار های سراسر دنیا برابرن 😂😂
بهتر نیست کلا کنسولاشونو بگیرین پولشونو پس بدین وقتی میخواهین مثلا فاز زد جنگ بردارین
فاقد اهمیت
بلخره یه روزی میرسه که آمریکا به کل جهان خدمات نمیده و همه رو تحریم کرده و در آخر خودش ضرر مالی میکنه
یادگاری نوشتن با میخ روی میراث آبسیدین
هیولای یونیورسال در راه دریا
source

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari