یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
معاون بهداد فراجا جزئیات خدمات‌رسانی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی انتظامی در ایام تعطیلات نوروزی و ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.
به گزارش ایسنا، سردار هادی شیرزاد دراین‌باره گفت: معاونت بهداد فراجا در راستای اجرای سیاست‌های حوزه بهداشت، امداد و درمان انتظامی، برنامه‌ها و اولویت‌های خود را در زمینه‌های ساماندهی، تقویت و تجهیز مراکز درمانی تابعه، افزایش توانمندی در حوزه طب انتظامی و طب رزم، امداد و انتقال مجروحان و ارتقاء سطح پژوهشی و آموزش در سال جدید با جدیت دنبال می‌کند.
وی در ادامه ارتقاء کیفیت خدمات درمانی و افزایش رضایت‌مندی گیرندگان خدمت در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی انتظامی را از اهداف و ماموریت‌های مهم معاونت بهداد فراجا عنوان کرد و از آمادگی این مراکز برای خدمات رسانی به کارکنان و خانواده‌های آنها و عموم هموطنان در ایام نوروزی خبر داد.
معاون بهداد فراجا گفت: فعالیت بیمارستان‌های انتظامی ۹گانه در ایام تعطیلات نوروزی و ماه مبارک رمضان در بخش‌های اصلی اعم از اورژانس، مراقبت‌های ویژه، بستری، اتاق عمل و … طبق روال روزهای عادی در تعطیلات نوروزی و ماه رمضان ادامه دارد ضمن اینکه کلینیک انتظامی استان ها نیز در ایام تعطیلات نوروزی آماده خدمات رسانی به مراجعان هستند.
شیرزاد تصریح کرد: بخش‌های تصویربرداری و آزمایشگاه‌ها در کلیه ایام تعطیلات نوروز فعال هستند و درمانگاه بیمارستان ها نیز به غیر از پنج روز اول تعطیلات در بقیه ایام به مراجعان خدمات رسانی می‌کنند.
 وی خاطرنشان کرد: در ایام تعطیلات نوروز، بخش اورژانس بیمارستان ها با حضور کادر درمان به صورت شبانه روزی به بیماران خدمات رسانی می‌کنند و فعالیت بخش‌های آزمایشگاه و تصویربرداری بیمارستان ها نیز همچون سایر ایام سال ادامه دارد.
بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، شیرزاد خاطرنشان کرد: در ایام تعطیلات نوروز، پزشکان جراح و متخصص ما در بیمارستان‌های ۹گانه انتظامی در حالت کشیک ملزم هستند تا در خارج از ساعات اداری و ایام تعطیل در صورت لزوم بر بالین بیماران اورژانسی حضور پیدا کنند و خدمات درمانی لازم اعم از بستری و جراحی را به بیماران ارائه کنند.
شیرزاد همچنین  از آمادگی این معاونت در پشتیبانی امدادی از ماموریت های پلیس طبق روال هر ساله خبر داد و گفت: در دوران تعطیلات نوروزی همچون سایر روزها سامانه های تله مدیسین (پزشکی از راه دور) در مناطق مرزی و دوردست فعال هستند و بازدیدهای نظارتی بر بهداشت اماکن انتظامی به ویژه اماکن اسکان طرح نوروزی پلیس تشدید می‌شود.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari