خبر خوان حرفه ای
فابیو کاپلو، سرمربی سابق تیم‌های رئال مادرید، میلان و رم گفت عدم حضور تیم ملی ایتالیا در جام جهانی برای دومین دوره متوالی، مردم این کشور را نا امید کرده است.
کاپلو گفت: من از اینکه ایتالیا در قطر نیست ناراحتم. ما از تیم ملی ایتالیا خشمگین هستیم چراکه آن‌ها در جام جهانی حضور ندارند. این برای ما خوب نیست مخصوصاً پس از قهرمانی در یورو ۲۰۲۰. بعد از قهرمان در یورو، ما اشتباهاتی را مرتکب شدیم و این دلیل راه نیافتن ایتالیا به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بود.
ایتالیا در گروه خود در مرحله مقدماتی جام جهانی پائین‌تر از سوئیس قرار گرفت و به بازی پلی‌آف در مقابل مقدونیه شمالی رفت، اما در دقای پایانی شکست خودر و حذف شد. مقدونیه شمالی هم نتوانست از پس پرتغال بربیاید و یاران رونالدو راهی جام جهانی شدند.
کاپلو که سابقه سرمربی‌گری تیم‌های ملی انگلیس و روسیه را نیز در کارنامه دارد، درباره شانس انگلیس در جام جهانی گفت: انگلیس یکی از مهم‌ترین تیم‌ها در تورنمنت است چراکه بازیکنان آن‌ها سرحال هستند. جام جهانی این دوره به جای تابستان، در میانه فصل برگزار می‌شود و بازیکنان در اوج آمادگی هستند.
کاپلو در جام جهانی ۲۰۱۰ سرمربی سه‌شیر‌ها بود و تیمش پس از صعود از مرحله گروهی، در اولین بازی دور حذفی به مصاف آلمان رفت و در دیداری جنجالی ۴-۱ شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد.
source

شینگل
بازار صادراتی ایران
تولید محتوا
خبر خوان حرفه ای

source

توسط salamatikhabari