دنیای متفاوت تکنولوژی
گلکسی واچ ۴ و گلکسی واچ ۵ هنگام انجام تجزیه‌و‌تحلیل امپدانس بیوالکتریک (BIA) به دقتی قابل مقایسه با معیارهای آزمایشگاهی اما کمتر از آن دست می‌یابد.
امروزه افراد سبک زندگی سالم‌تری را در برنامه‌های روزانه خود جای می‌دهند. یکی از معیارهای اندازه‌گیری شکل فیزیکی شما، BMI شما است. بااین‌حال، BIA (تحلیل امپدانس بیوالکتریک) معیار بسیار بهتری است. این شاخص قبلاً فقط در کلینیک‌ها و باشگاه‌های ورزشی دردسترس بود؛ اما اکنون می‌توان آن را مستقیماً از مچ دست با استفاده از ساعت‌های هوشمند مانند گلکسی واچ ۴ یا گلکسی واچ ۵ اندازه‌گیری کرد.
تیمی از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا، مرکز تحقیقات زیست‌پزشکی پنینگتون و مرکز سرطان دانشگاه هاوایی برای تعیین میزان دقیق اندازه‌گیری ترکیب مواد بدن در گلکسی واچ ۴ و گلکسی واچ ۵ و تأثیر آن بر کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند، همکاری کردند.
در این مطالعه ۱۰۹ نفر شرکت کردند که از این تعداد ۷۵ نفر آزمون را به پایان رساندند. قرائت‌های گلکسی واچ ۴ با اندازه‌گیری‌های بالینی با استفاده از اسکن جذب‌سنجی اشعه ایکس انرژی (DXA) و تجزیه و تحلیل امپدانس بیوالکتریکی هشت قطبی آزمایشگاهی مقایسه شد.
درنتیجه، مشخص شد که ساعت هوشمند BIA با دقتی قابل مقایسه اما کمتر از اندازه‌گیری‌های آزمایشگاهی، توانایی اندازه‌گیری ترکیب بدنی پایدار را دارند. اندازه‌گیری‌های BIA در گلکسی واچ ۴ و گلکسی واچ ۵ تقریباً ۹۷ درصد و ۹۸ درصد با نتایج دو روش مرجع با استفاده از معیارهای آزمایشگاهی همبستگی داشتند. این یعنی خوانش‌های BIA که در ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ ۴ یا گلکسی واچ ۵ دریافت می‌کنید، نسبتاً دقیق هستند.
این مطالعه همچنین نشان داد که دسترسی به چنین اندازه‌گیری درستی روی مچ دست به افراد کمک می‌کند تا فعالیت‌های بدنی خود را افزایش دهند. سامسونگ توصیه می‌کند از اندازه گیری BIA در همان زمان از روز، با معده خالی، پس از رفتن به دستشویی، زمانی که عادت ماهانه ندارید، قبل از انجام ورزش و بعد از برداشتن اجسام فلزی از بدن خود استفاده کنید.
لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.
داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز
کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟
سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.
source

دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari